Анонс Hikvision Turbo HD 3.0

Не минуло багато часу з того часу, як в січні 2016р. компанія Hikvision анонсувала випуск 3МП HDTVI камер і реєстраторів, терміни поставок в Україну яких до сих пір невідомі, як вже 24 березня 2016 компанія вразила всіх ще однією новиною.

Йдеться про випуск 5Мп Turbo HD систем 3.0 покоління.
Тепер користувач отримає більш високу продуктивність відео, підвищену ефективністю стиснення, з довшими відстанями передачі і технологією передачі живлення по коаксіалу, зберігаючи при цьому повну сумісність з існуючими аналоговими камерами і IP-мережею від більшості виробників.

Ханчжоу, Китай, 24 березня 2016р. /PRNewswire/ - користувачі аналогового кабельного відеоспостереження тепер можуть насолоджуватися 5MP HDTVI і підтримкою 4K моніторів при збереженні своїх інвестицій в існуючу кабельну інфраструктуру. Hikvision запускає своє рішення аналогового HD третього покоління. Turbo HD 3.0 забезпечить не тільки високу продуктивність відео з 5MP HDTVI входом і 4K відео виходом, але і підтримку передачі без затримок 1080p HD відео до 800м і передачу HD720P до 1200м по коаксіальному кабелю.