HDTVI РОС HIKVISION

Вирішуючи проблему перешкод, що виникають від силових кабелів, Hikvision недавно представила запатентоване рішення системи електропостачання HDTVI РоС.
Що таке РоС?

PoC виступає за владу над Coax, це унікальна технологія, яка підтримує передачу як відеосигналу так і живлення за допомогою одного коаксіального кабелю. Це рішення підходить для інтерфейсних PoC HDTVI камер, PoE пристроїв живлення і серверних HDTVI DVR. Випуск РоС приймача може значно знизити витрати на установку, немає необхідності використовувати окремий кабель і блок живлення для системи відеоспостереження HDTVI.

Планується і випуск пристроїв електроживлення PoC на 4 канали та 8 каналів - DS-1TP04 і DS-1TP08, використовуючи їх можна використовувати коаксіальний кабель для живлення 4-х і 8-ми HDTVI камер, швидкість потужності кожного каналу може доходити до 8W. Підтримка зв'язку з 4 канальними і 8 канальними HDTVI DVR.

Використовуючи РоС обладнання, ви можете досягти за допомогою одного коаксіального кабелю живлення, відео та контролю сигналу.

Установникам систем безпеки і монтажникам, використання PoC рішення принесе зручність установки, просте розташування кабелів, зниження витрат і багато переваг. Коаксіальний кабель передачі може досягати до 300 метрів, тому прекрасно вирішуються труднощі енергопостачання інтерфейсних камер, і може забезпечити централізоване енергопостачання.

PoC рішення джерела живлення може забезпечити як джерело живлення, так і передачу відеосигналу по одному коаксіальному кабелю, тим часом дає гарантію безпеки, номінальною вихідною напругою 48В, для забезпечення стабільності і надійності електропостачання.