клавіатура з сенсорним дисплеєм INT-TSI

Завдяки поєднанню новітніх технологій, привабливого для користувача інтерфейсу і оригінального дизайну пристрій відповідає очікуванням навіть найвимогливіших користувачів.

 

 

Центр управління інтелектуальною системою охоронної сигналізації

Можливості, пропоновані сучасними розширеними системами, створеними на базі приладів INTEGRA , вимагають зручного способу управління. Клавіатура INT-TSI - це нова якість експлуатації таких систем.

Завдяки великому сенсорному дисплею з діагоналлю 7 "пристрій забезпечує зручність використання, характерне для смартфонів і планшетів. Відображені на інтерактивні віджети дозволяють за допомогою одного торкання управляти: освітленням, опаленням, ролетами або, наприклад, системою поливу рослин. Додатково клавіатура INT-TSI забезпечує швидкий доступ до інформації про стан системи, яка може бути відображена на дисплеї за допомогою графічних значків.

INT-TSI

Інтуїтивно, просто і приємно ...

У клавіатурі INT-TSI застосовані сучасні технології. Потужний процесор забезпечує безперебійну роботу навіть у разі керування розширеним графічним інтерфейсом. Продумані програмні та високоякісні апаратні рішення забезпечують оптимальну конфігурацію системи, що об'єднує безпеку і домашню автоматику. Інноваційні рішення, застосовані в клавіатурі INT-TSI , дають установника майже необмежені можливості створення персонального і зручного для користувача інтерфейсу так, щоб щоденне управління системою стало інтуїтивним, простим і приємним.

INT-TSI touchscreen simulator

INT-TSI

 

 

 

інтуїтивне управління

При розробці INT-TSI основним завданням проекту було забезпечення зручної щоденної експлуатації розширеної системи охоронної сигналізації. Природним вибором стало графічне оформлення інтерфейсу користувача, побудованого за аналогією з сучасними мобільними пристроями - смартфонами і планшетами. Це рішення дозволило отримати зручний доступ до функцій системи за допомогою різнокольорових і інтуїтивно зрозумілих віджетів, які забезпечують користувачеві можливість комфортного управління системою.

Віджети INT-TSI можуть здійснювати різні функції, наприклад, можуть використовуватися в якості кнопок управління системою охоронної сигналізації і автоматики або індикаторів стану окремих частин системи з можливістю поєднувати ці функції в рамках однієї кнопки. Крім цього на дисплеї можуть відображатися віджети годин, дати, температури та ін. Кожній функції можна призначити окремі інтуїтивно зрозумілі іконки для зручної експлуатації системи.

Intuicyjna obsługa

 

Для того щоб полегшити використання клавіатури, окремі віджети можуть бути розміщені на кількох екранах, між якими можна легко переключатися з допомогою панелі закладок. Таким чином, вони можуть бути згруповані за своєю функціональністю, тим самим забезпечуючи простий спосіб знайти певну функцію. У разі операцій, для здійснення яких необхідно ввійти користувача, тобто введення пароля, замість іконок відкривається вікно з клавіатурою для його введення.

Головний екран може бути налаштований, наприклад, таким чином, щоб забезпечити користувачеві системи швидкий доступ до кнопок постановки і зняття з охорони, до кнопок доступу до додаткових функцій, а також швидкого виклику тривоги. Завдяки цьому в разі небезпеки досить доторкнутися до відповідній іконці, щоб викликати на допомогу необхідні служби.

INT-TSI

управління автоматикою

Головною особливістю, завдяки якій INT-TSI чудово підходить для управління домашньою автоматикою, є можливість запускати, так звані, сценарії, тобто послідовності складних запитів, за допомогою одного дотику до віджету. Наприклад, в результаті запуску сценарію «вечір кінофільмів» система підготує проектор до роботи, автоматично опустить ролокасети, і одночасно освітлення буде переключено в відповідний режим.

ЦЕНАР можуть використовуватися для управління, наприклад, опаленням, системою кондиціонування повітря, шторами, ролетами, воротами і системою автоматичного поливу рослин.

INT-TSI Sterowanie

 

Завдяки інтегруванню системи управління автоматикою KNX в приймально-контрольні прилади INTEGRA можливе управління пристроями KNX за допомогою віджетів INT-TSI.

 

 

Podgląd obrazu kamer

Перегляд зображення з відеокамер

Функціональність нової клавіатури INT-TSI не зводиться тільки до управління системою охоронної сигналізації і автоматики. Завдяки можливості відображення трансляції з цифрових відеокамер, нова клавіатура - це справжній центр безпеки, який об'єднує всі охоронні функції.

Завдяки INT-TSI можна, наприклад, вивести на дисплей зображення з відеокамери, встановленої біля воріт, щоб перевірити, що відбувається на вулиці, або з присадибної території, щоб спостерігати за дітьми, які грають біля будинку.

 

режим терміналу

У режимі терміналу відображається на дисплеї віртуальна клавіатура емулює роботу традиційної клавіатури приладу INTEGRA . Таке рішення може бути зручним для тих, хто звик до традиційного способу управління системою. Для забезпечення додаткового захисту термінал для введення пароля відображається кожного разу випадковим чином в різній частині дисплея, що надійно заважає підбору пароля на підставі надісланих на дисплеї відбитків пальців.

Tryb terminala

 

 

Dodatkowe korzyści dla użytkownika

Додаткові переваги для користувача

Шпалери на дисплеї клавіатури можна вільно підбирати в залежності від смаку і побажань користувачів. Фоном може служити готовий графічний файл, наприклад, цифрова фотографія сім'ї. Ультрасучасна клавіатура випускається в двох колірних варіантах. Завдяки цьому, вона може візуально «розчинитися в інтер'єрі», одночасно будучи сучасної родзинкою для будь-якого любителя нових технологій.

 

можливості персоналізації

Цікавим і унікальною властивістю INT-TSI є можливість налаштування інтерфейсу індивідуально для кожного користувача, як щодо його функціональності, так і зовнішнього вигляду. Наприклад, деякої частини користувачів буде надано доступ тільки до основних функцій системи, в той час як інші користувачі будуть застосовувати розширену версію інтерфейсу.

Możliwość personalizowania

Це далеко не всі можливості персоналізації INT-TSI з урахуванням індивідуальних переваг і потреб. Для настройки інтерфейсу пристрою можна скористатися одним з трьох готових наборів графічних елементів, так званих «тем», за допомогою яких можна отримати привабливий і унікальний зовнішній вигляд пристрою.

Ніщо не стоїть на шляху, щоб дати волю творчому пориву і створити свій власний зовнішній вигляд сучасної інтелектуальної системи безпеки Вашого будинку.

 

Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від їх виду представленого на фотографіях. Розміщення в сервісі опису продукції мають виключно інформаційний характер.