Контроль доступу і обліку IRS

До Вашої уваги у нашому магазині представлено всю лінійку Контролю доступу і обліку робочого часу компанії IRS.

Адже ось як буває ... Сидите у себе в кабінеті, дбаєте про своїх підлеглих і думаєте, треба б премію їм виписати, щоб працювали більш натхненно! Але як? Як визначити, хто її гідний, а хто навпаки заслуговує суворого осуду? Як дізнатися, хто з них приходить на роботу вчасно, не зловживає частими перекурами і постійними відлученнями з робочого місця? Дуже просто! Система контролю доступу та обліку робочого часу «Big Brother» дозволить Вам всього декількома кліками миші встановити істину! 

Система контролю доступу та обліку робочого часу «Big Brother», дозволяє ефективно вирішити широке коло завдань.

У невеликих офісах основним завданням є контроль запізнень і ранніх відходів співробітників.

Офісні будівлі і бізнес центри - головними завданнями є організація доступу до орендованих приміщень і прийом відвідувачів на центральному пункті охорони (ресепшені).

Заводи і виробництва - автоматизація обліку робочого часу на заводах, як правило, проводиться на прохідних.

Школи - батьки завжди зацікавлені в тому, щоб їх чадо було присутнє в школі, а не прогулювати заняття. Контроль відвідуваності в даному випадку має найважливіший пріоритет, який заспокоїть батьків і психологічно вплине на дитину не прогулювати заняття. Крім того, важливим є контроль відвідування школи сторонніми людьми

Оцінити зручність роботи з програмою можна в демо версії (тут заповнені всі дані, що в свою чергу дає можливість будувати будь-які звіти і дозволить побачити Вам всю потужніть даної програми).

Нова версія програмного забезпечення СКД "Big Brother" 1.5.0.15