Новинка - сенсорна клавіатура INT-TSG

Раді представити до Вашої уваги компактну клавіатуру для ППК INTEGRA з сенсорним 4.3" TFT-дисплеем INT-TSG.

Нова якість експлуатації системи INTEGRA

Клавіатура INT- TSG - це ідеальне рішення для користувачів системи охоронної сигналізації INTEGRA , які очікують комфорту щоденної експлуатації  відомого за новітніми технологіями смартфонів і планшетів.

 Поєднання невеликих розмірів і привабливого дизайну дозволяє клавіатурі INT- TSG ідеально вписуватися в різні типи інтер'єрів , як сучасних , так і класичних.  Завдяки тонкому корпусу досягнутий ще один оптичний ефект - клавіатура зливається зі стіною , на якій вона встановлена. Новаторський дизайн пристрою це тільки один із багатьох його переваг . Різнобарвний дисплей 4.3 "забезпечив нам можливість спроектувати абсолютно нові рішення в області щоденного управління приладом INTEGRA . Ємкісна технологія , яка застосовується в дисплеї , дозволяє управляти системою за допомогою дотику пальця.

Великі і інтуїтивні графічні значки полегшують використання всіх можливостей , пропонованих системою . Крім основних запитів на включення і виключення режиму охорони INT- TSG дозволяє за допомогою дотику запускати послідовності складних запитів завдяки використанню МАКРОС -команд. Саме тому пристрій є ідеальним рішенням для управління автоматикою - функціональністю , пропонованої ПКП INTEGRA . Наприклад , запуск сценарію "вечір кінофільмів " може не тільки висунути проектор , але і опустити рольставні , а також переключити освітлення у відповідний режим. Клавіатура INT- TSG забезпечує простий і швидкий доступ до інформації про поточний стан системи . Завдяки можливості налаштування інформації, яка відображається на дисплеї в режимі заставки, вистачить одного погляду на екран пристрою , щоб зрозуміти , чи поставлена ​​система на охорону , чи включено освітлення поза будинку або , наприклад , чи працює в даний момент система поливу городу. У режимі заставки клавіатура може додатково здійснювати функцію цифрової фоторамки - включити слайд-шоу , вибраних фотографій .