Новинки від компанії SATEL

У квітні 2016 р компанія SATEL випустила нові пристрої, призначені для бездротових систем сигналізації, яких зустрічають з великим інтересом як користувачі так і інсталятори. Це пов'язано з простотою використання і простотою установки, настройки і розширення таких систем.

ASP-100

ASP-100

Зовнішня бездротова сирена

Першою новинкою є бездротова зовнішня сирена акусто-оптична ASP-100 R, призначена для роботи з пристроями, що працюють на двосторонній бездротової системі ABAX . Працює з контролерами ACU-120 і ACU-270 і може бути використана в системах, заснованих на контрольних панелях серії INTEGRA і  VERSA. Оптимальне керування живленням вдосконалено системою BAT-ER-3,6 - надзвичайно потужний новий тип батареї - піклується про довгу роботу сирени, незалежно від суворих умов навколишнього середовища.

AOD-200

AOD-200

Зовнішній бездротової комбінований сповіщувач руху

Другою новинкою є AOD-200, або зовнішній бездротової датчик руху який використовує подвійну технологію (PIR і MW). Пристрій характеризується високим ступенем імунітету до помилкових тривог і стабільною роботою, серед іншого, під час дощу або снігу, туману, вітру або сонячного світла. Додатковий захист покриває площу під детектором. AOD-200 також оснащений регульованим сутінковим датчиком, що дозволяє використовувати його для виконання функції автоматизації будівель.

Сполучена пара: контролер бездротової системи і бездротова зовнішня сирена

Наступні два продукти включають в себе пристрої, що працюють на частоті 433 МГц: бездротовий контролер системи MTX-300 розроблений спеціально для роботи з бездротовою сиреною MSP-300 .

МТХ-300

МТХ-300

Бездротовий контролер системи

МТХ-300 дозволяє розширити систему шляхом додавання бездротових пристроїв SATEL:
до 16 сповіщувачів , 32 радіо-брелока і 4 оповіщувачів. Контролер є дуже гнучким -
дозволяє розробляти системи сигналізації на базі продуктів SATEL (INTEGRA, INTEGRA Plus, VERSA, VERSA Plus або Micra). Він може бути використаний в системах автоматизації, наприклад, в якості контролера радіомережі.

Крім цього, він сумісний з будь-якою іншою системою охоронної сигналізації і автоматики сторонніх виробниківНалаштування контролера здійснюється за допомогою кнопок пристрою або комп'ютера з встановленим МТХ-SOFT .

AOD-200

MSP-300

бездротова сирена

Сирена MSP-300 R, також як і  ASP-100 , використовує передову систему живлення від батареї BAT-ER-3.6. Сирена використовує ультра яскраві світлодіоди і п'єзоелектричний перетворювач. Оптична і акустична сигналізація тривоги може бути викликана незалежно одна від одної.

Програмування контролера здійснюється за допомогою кнопок на платі електроніки. Крім того, можна використовувати спеціальну програму МТХ-SOFT, яка прискорює і спрощує процес конфігурування MTX-300. Програма також пропонує попередній діагностичний інструмент для того щоб полегшити роботу монтажника.

новинки цього року, пропоновані SATEL дають можливість розширити широкий спектр бездротових пристроїв, пропонуючи додаткові можливості їх використання. Інші новини з'являться в найближчі місяці - уважно стежте за розділом НОВИНИ на нашому сайті.