OPAL і OPAL Plus

При проектуванні системи охоронної сигналізації необхідно подбати не тільки про захист внутрішніх приміщень, а й про надійне виявлення порушника на прилеглій до об'єкту території, що дозволяє виявити спробу злому ще до проникнення зловмисника всередину. Щоб забезпечити детекцию руху в умовах вулиці, інженери компанії SATEL створили інноваційні сповіщувачі: OPAL і OPAL Plus .

 • надійне виявлення
 • зручний монтаж і настройка
 • надійна робота на вулиці
 • високоточна дистанційна настройка
 • надійність
 • функція антимаскування, здійснювана СВЧ-каналом
 • стійкість до руху тварин
 • тамперний захист від розкриття корпуса і відриву сповіщувача від поверхні
 • висока стійкість до несприятливих атмосферних умов
 • можливість застосування для управління автоматикою, завдяки вбудованому датчику сутінків
 • можливість вибору способу монтажу, завдяки кронштейнів: кульового і кутовому
 • зручна дистанційна настройка чутливості всіх каналів виявлення і датчика сутінків за допомогою інфрачервоного брелока OPT-1 (OPAL Plus)

застосування

будинки
і ділянки
системи
автоматики
приміщення
для промислових установок

Сповіщувачі серії OPAL забезпечують надійний захист території, прилеглій до об'єктів різного типу і призначення. Також ці пристрої добре підходять для захисту промислових приміщень зі специфічними умовами (наприклад, ангарів або майданчиків під навісними дахами).

Сповіщувач OPAL Plus додатково оснащений датчиком сутінків і керуючим виходом типу «відкритий колектор», що дозволяє застосовувати його і в системах охоронної сигналізації, і для домашньої автоматики без установки додаткових датчиків сутінків. Сигнал з слаботочного виходу можна подати безпосередньо на реле, що знаходить в електричному щитку, або на контролер системи домашньої автоматики. Крім того, сповіщувач може працювати спільно з системою KNX в разі підключення його до приймально-контрольного приладу серії INTEGRA. OPAL Plus забезпечує просте і зручне управління, наприклад, ролетами, зовнішнім освітленням, гаражними або в'їзними воротами, причому момент його спрацювання можна легко налаштувати, завдяки високоточної регулюванню чутливості датчика сутінків.

 

дальність дії

Сповіщувачі серії OPAL відрізняються широким кутом огляду, який становить 100 градусів, і дальністю виявлення, перевищує 15 метрів. При цьому контролюється і простір безпосередньо під сповіщувачем, що дозволяє виявити кожну спробу зловмисника підійти під пристрій з метою його пошкодження, блокування або видалення. Крім того, мікропрограма сповіщувачів серії OPAL розроблена таким чином, щоб переміщення тварин не викликало помилкових спрацьовувань.

Висока стійкість до несприятливих атмосферних умов

OPAL і OPAL Plus використовують в роботі технології ІК і НВЧ. Ця комбінація в поєднанні з алгоритмом автоматичної адаптації до умов навколишнього середовища забезпечує високу стійкість пристроїв до помилкових тривог і стабільну роботу в важких атмосферних умовах, тобто, в разі дощу, снігу, під прямими сонячними променями і при сильних поривах вітру. Зміни температури навколишнього середовища компенсуються автоматично, а тривале тестування сповіщувачів підтвердило їх стійкість до екстремальних погодних умов. Ці пристрої гарантують безвідмовну роботу в широкому діапазоні температур від -40 ° C до + 55 ° C.

конструкція сповіщувача

Найвища якість OPAL і OPAL Plus - це результат поєднання інноваційних технологій і багаторічного досвіду фахівців компанії SATEL в розробці і виробництві технічних засобів захисту. Свідченням і підтвердженням цього факту є як конструктивне рішення сповіщувача, так і ретельне виконання друкованої плати і корпусу пристрою.

Для виробництва корпусу сповіщувача серії OPAL застосовується технологія двухкомпо нентного лиття під тиском. Завдяки поєднанню полікарбонату і термопластичного еластомеру була створена спеціальна конструкція оболонки зі ступенем захисту IP54. Цей корпус захищає друковану плату сповіщувача від погодних явищ, які можуть мати несприятливий вплив на електроніку, таких як: дощ, сніг, туман або волога. Сповіщувачі OPAL і OPAL Plus відрізняються високою механічною міцністю і стійкістю до УФ-випромінювання, завдяки чому протягом тривалого терміну служби зовнішній вигляд пристрою залишається незмінним.

Зручність і додаткові елементи

Дистанційне налаштування
чутливості

У разі OPAL Plus великий комфорт в роботу встановлює персоналу вносить функція дистанційного зміни чутливості всіх каналів виявлення і датчика сутінків за допомогою інфрачервоного брелока OPT-1 . Регулювання сповіщувача виключно зручна і не вимагає багаторазового демонтажу корпусу пристрою. Харчування брелока здійснюється від батареї CR2032, заряду якої вистачає на кілька тисяч регулювань.

способи монтажу

Конструкція сповіщувача серії OPAL дозволяє встановлювати його безпосередньо на плоскій вертикальній поверхні, наприклад, в разі якщо буде застосовуватися функція ігнорування тварин. Однак, якщо для оптимального покриття території, що охороняється потрібно встановити сповіщувач під нахилом, то можна скористатися комплектом призначених для цієї мети кронштейнів BRACKET C.

Кульовий кронштейн забезпечує регулювання кута нахилу сповіщувача в двох площинах: до 60 ° по вертикалі і до 90 ° по горизонталі. Це дозволяє відрегулювати положення пристрою таким чином, щоб воно оптимально відповідало просторовим особливостям території, що охороняється. Якщо необхідно встановити сповіщувач під постійним кутом нахилу 45 ° по відношенню до стіни, то можна використовувати кутовий кронштейн.

підведення проводів

У разі встановлення пристроїв поза приміщеннями, особливо важливо забезпечити умови для їх надійної роботи. З цієї причини установчі кронштейни спроектовані таким чином, щоб з'єднувальний провід підводився до сповіщувача через кронштейн і був закритий всередині нього. Це рішення забезпечує безпеку і естетичний зовнішній вигляд системи.

тамперний захист

Незалежно від типу установочного кронштейна сповіщувачі серії OPAL завжди захищені від розкриття корпуса і його відриву від монтажної поверхні. Цей захист забезпечують два тамперних контакту, розміщених на друкованій платі, а також спеціально спроектований контакт для монтажу на кульовий кронштейн або на задню стінку сповіщувача (в разі застосування кутового кронштейна).

Функція антимаскування,
здійснювана СВЧ-каналом

Сповіщувачі серії OPAL мають функцію антимаскування, здійснювану СВЧ-каналом. Пристрій здатний виявити об'єкти, які рухаються в безпосередній близькості від нього, завдяки чому виключається можливість блокування сповіщувача шляхом екранування.

Характеристики

OPAL Plus OPAL
Два каналу обрануженія: ІК + НВЧ TAK TAK
Антимаскування (СВЧ-канал) TAK TAK
Вбудований датчик сутінків для застосування сповіщувача в системах автоматики TAK -
Бризкозахищений корпус з IP54 TAK TAK
Тамперний захист (від розтину і відриву від монтажної поверхні) TAK TAK
Вбудований приймач сигналу від ІК-брелока OPT-1 TAK -
Міцний корпус з полікарбонату TAK TAK
Цифрова компенсація температури, що забезпечує роботу в широкому діапазоні температур від -40 ° C до + 55 ° C TAK TAK
Можливість роботи в несприятливих атмосферних умовах (дощ, сніг, туман, сильний вітер) TAK TAK
Висока стійкість до помилкових спрацьовувань, завдяки застосуванню алгоритму автоматичного пристосування TAK TAK
Налаштування чутливості каналів виявлення за допомогою кнопок на друкованій платі TAK TAK
Налаштування чутливості датчика сутінків з допомогою кнопок на друкованій платі TAK -
Зручна настройка чутливості каналів виявлення і датчика сутінків з допомогою брелока OPT-1 без необхідності відкриття корпусу сповіщувача TAK -
низький рівень споживання енергії TAK TAK
Спеціальний кутовий кронштейн (45 °) TAK TAK
Спеціальний кульовий кронштейн (до 60 ° по вертикалі і до 90 ° по горизонталі) TAK TAK
Захист проводів, завдяки їх підведенню всередині кронштейна TAK TAK
Можливість монтажу без додаткового кронштейну TAK TAK
Корпус білого кольору передня кришка корпусу задня кришка корпусу TAK TAK
Корпус сірого кольору передня кришка корпусу задня кришка корпусу TAK TAK
Зовнішній вигляд виробів може відрізнятися від їх виду представленого на фотографіях. Розміщення в сервісі опису продукції мають виключно інформаційний характер.