Панорамна IP камера 180 Dahua

А ви знаєте, що кут зору у кішок досягає 180 градусів? !! Неймовірно !!!! І все ж, нова панорамний IP-камера IPC-PFW8601-A180 компанії Dahua Technogy може це!

Фахівці компанії Dahua Technology розробили камеру, здатну забезпечити широкий кут огляду в 180 градусів! По вертикалі камера має огляд близько 44 градусів.


Досягається це шляхом установки в камері трьох матриць Sony Exmor R з роздільною здатністю 2Мп і високою StarLight чутливістю 0.007Lux / F1.8, що дозволяє бачити найменші деталі навіть в умовах поганої освітленості.

Доповнює «котяче зір» сучасна адаптивна Smart ІК підсвічування дальністю до 30 метрів і функція WDR 120dB

Камера оснащена сучасним DSP процесором з підтримкою H265 кодека і трьох потоків. З інтелектуальних функцій камери можна відзначити смарт функції такі як перетин лінії, вторгнення в область, зниклі і залишені предмети, виявлення осіб, підрахунок людей, теплова карта Heat Map і підтримка E-PTZ.
    
Камера має прекрасні показники температурного режиму -40 ° C ~ + 60 ° C, клас захисту IP67 і IK10 і ідеально підходить для зовнішнього застосування. Використання панорамної камери дозволяє істотно оптимізувати фінансові витрати в тому числі на кабельну проводку і додаткові роботи, тому що одна камера з успіхом здатна замінити дві і навіть три звичайні стаціонарні відеокамери.


Основні області застосування це спостереження за відкритими областями, такі як: межа, берегова лінія, шосе, вулиці, площі і стадіони.