Панорамні камери Hikvision PanoVu

Что такое PanoVu камеры?

Що таке PanoVu камери?

При розробці додатків відеоспостереження, великий необхідністю стала вимога моніторингу великих площ, таких як громадські міські площі, арени, холи аеропортів, жваві перехрестя. Співробітники служби безпеки повинні бачити більше інформації про те, що відбувається - не просто мати можливість бачити панорамне зображення, а й управляти масштабом, швидким переглядом архіву итд ...

Маючи на увазі побажання клієнтів, компанія Hikvision розробила серію відеокамер PanoVu. Всі рішення в одній камері! Панорамне зображення буде захоплено за допомогою чотирьох або восьми 2 мегапіксельних камер, що дає можливість огляду 180 ° або 360 ° в режимі реального часу з дозволом Ultra HD. Високошвидкісне позиціонування PTZ і інноваційний дизайн інтегрованих камер надає користувачеві швидкий контроль над емоційними зонами, виділення деталей в центр уваги оператора. У той же час, камери серії PanoVu використовують сучасні технології Darkfighter, що робить можливим перегляд кольорових зображень в умовах недостатнього освітлення.

Крім того, камера ( DS-2DP1636-D ) серії PanoVu виграла нагороду серед конкурентів по виконанню дизайну, за її компактну конструкцію і легкість установки.

Проста система для зручності монтажу

Реалізація дизайну "все-в-одному". Одна камера виступає в якості системи, забезпечує фронтальний сплайсинг і панораму, наближення окремих деталей на повному кадрі (180 ° або 360 °) і огляд крупним планом, без використання будь-якого додаткового сервера. Ви можете насолоджуватися простий управління і заощадити час на монтажі та технічному обслуговуванні. Продукт розроблений для швидкої установки, за аналогією купольної камери - все що знадобиться для установки, це кабель і блок живлення. Гнучкість налаштування і проста експлуатація, повний набір можливостей в інтерфейсі, для відображення панорами кадру під час захоплення динамічної деталі в режимі реального часу.

 

Огляд 360 ° / 180 ° і цифрове збільшення 36x

Одна PanoVu камера фіксує панорамне зображення з кутом огляду 360 ° або 180 °, а також має оптичний 36-кратний зум. В основу камери входять кілька вбудованих горизонтальних камер і одна PTZ. Панорамні знімки зшиваються самою камерою, що зменшує витрати на покупку сервера.

Технологія DarkFighter від компанії Hikvision

Всі пристрої серії PanoVu використовують технологію DarkFighter - робота в умовах з недостатньою освітленістю. Як результат, кристально ясні кольорові зображення в умовах до 0.001 люкс.

смарт функції

Крім розширеного аналізу відео і декількох алгоритмів стеження за об'єктами, PanoVu камери мають широкий спектр інтелектуальних функцій для декількох об'єктів в межах панорамного виду. SMART технології включає виявлення вторгнень, виявлення лінії перетину, область входу і виходу. Камери можуть посилати сигнали тривоги на PTZ і управляти позиціонуванням, що значно підвищує ефективність системи безпеки.

Сфера застосування

За допомогою потужних інтелектуальних функцій, PanoVu камери можуть широко використовуватися для вирішення різних завдань в аеропортах, транзитних станціях, навчальних закладах, морських портах і в громадських місцях, які потребують широкого спектрі моніторингу.