Satel OPAL PlusSATEL запропонував новий продукт що розширює безпеку вашого будинку з внутрішніх приміщень до виявлення порушника на прилеглій до об'єкту території.

Це зовнішні дуальні детектори руху OPAL і OPAL Plus, які пропонують надійність виявлення і простоту установки і налаштування. Використане в них поєднання подвійної технології (PIR + MW) з автоматичним настроюванням детектора алгоритму до умов навколишнього середовища забезпечує високу стійкість до помилкових тривог і, отже, стабільну роботу в несприятливих погодних умовах

 

Детектори також мають бризкозахищений Клас захисту корпусу IP54, для виробництва корпусу сповіщувача серії OPAL застосовується технологія двокомпонентного лиття під тиском. Корпус детектора також має високу механічну міцність і стійкість до УФ-випромінювання.

OPAL Plus був додатково оснащений датчиком сутінків і керуючим виходом типу «відкритий колектор», що дозволяє застосовувати його і в системах охоронної сигналізації, і для домашньої автоматики без установки додаткових датчиків сутінків. Детектор також має інфрачервоний датчик, так що чутливість виявлення всіх доріжок і датчик тіні може бути налаштований віддалено за допомогою ІЧ -пульта дистанційно OPT-1. Це позбавляє від необхідності повторного відкриття для налаштувати знову.

Конструкція OPAL і OPAL Plus дозволяє монтувати їх безпосередньо на плоскій поверхні. Проте, якщо детектор повинен бути нахилений по вертикалі або по горизонталі, використовуйте спеціальний комплект кронштейн C: кут або м'яч. Перший, встановлює детектор фіксовано під кутом 45° по відношенню до стіни, в той час як останній може регулювати кут детектора на двох рівнях: 60° по вертикалі і 90° по горизонталі.

Детектори серії OPAL доступні в двох колірних рішеннях корпусу: білий (OPAL і OPAL Plus) і сірий (OPAL GY і OPAL Plus GY). Кріплення доступні в двох колірних варіантах: білий кронштейн C, для установки детекторів OPAL і OPAL Plus і сірий кронштейн C GY- для детектора OPAL GY і OPAL Plus GY.