Системи охоронної сигналізації Satel Perfecta

Системи охоронної сигналізації

PERFECTA

Просте налаштування, інтуїтивно зрозуміле управління і зручне управління - всі ці якості характеризується системою сигналізації на основі PERFECTA.
Ця серія складається з чотирьох пристроїв:PERFECTA 16 і PERFECTA 32, які дозволяють створити традиційну дротову систему і Perfecta 16 WRL і PERFECTA 32- WRL, структура якого дозволяє створити бездротову або гібридну систему.

Традиції і сучасність

  • голосові повідомлення розширювачі бездротове розширення GSM / GPRS комунікатор Віддалене оновлення програмного забезпечення повідомлення PUSH обслуговування за допомогою мобільного додатку управління за допомогою SMS дистанційне програмування веб-сервер

Побудова система

Конструкція дозволяє будівництво на основі централі Perfecta традиційної провідної системи, пропонуючи всі функціональні можливості, необхідні в невеликих і середніх об'єктах. На панелі управління також може бути підключені розширювачі як входів і виходів, таким чином, збільшуючи кількість підтримуваних пристроїв. Це простий і надійний спосіб для швидкого розширення системи.

схема PERFECTA
Perfecta - USSD коди

Швидка настройка з клавіатури

Прямий доступ до всіх функцій управління сервісного режиму можна отримати за допомогою клавіатури. Індивідуальні настройки можуть бути змінені швидко і легко, без необхідності використовувати програму конфігурації.

Проста конфігурація за допосогою комп'ютера

Конфігурація системи може здійснюватися також з використанням Perfecta Soft . Його інтуїтивний інтерфейс, крок за кроком проведе вас через всі етапи налаштування системи.

схема PERFECTA
PERFECTA - зона

Групи

В системі, заснованої на контролі Perfecta можна виділити дві групи виявлення. Кожна з них може працювати в одному з трьох незалежних один від одного режимів. Це дає більше можливостей для зміни всієї системи, характерних для більш складних завдань.

Клавіатури PRF-LCD

Провідна клавіатура PRF-LCD має великий РК - дисплей, який забезпечує зручне управління і повний контроль над системою. Про вибрані події користувач інформується звуковим сигналом.

Світлодіоди, які вказують на стан всієї системи, розміщені над дисплеєм. У свою чергу, клавіатура має кнопки для швидкого включення потрібного режиму і сигналу тривоги (НАПАД, ПОЖЕЖА, ДОПОМОГА).

Клавіатура також дозволяє користувачеві легко перевірити стан SIM-карти.

схема PERFECTA

Рішення, які використовуються в блоках Perfecta цінують професіонали - як вибір в користь відомих і перевірених систем традиційної та додатково розширеною функціональністю.

Perfecta WRL-32

Бездротове управління

Серце системи є бездротова головна плата Perfecta WRL-16 або  Perfecta WRL-32 з вбудованим радіо модулем 433 МГц. Це дозволяє реалізувати закодований, двосторонній бездротовий зв'язок з клавіатурами PRF-ЖК-WRL і сиренами MSP-300 , пропонуючи повну функціональність провідних пристроїв. Плата також дозволяє включення бездротових датчиків серії MICRA .

До централі Perfecta 16 WRL і Perfecta 16 WRL-32, підключаються як бездротові пристрої так і пристрої, що працюють по дротах, наприклад. клавіатура PRF-LCD або будь-датчик. Це створює гібридну систему.

Мобільний додаток PERFECTA КОНТРОЛЬ

Управління системи сигналізації за допомогою мобільних пристроїв, є рішенням, популярність якого продовжує зростати. Тому для віддаленої роботи з платою, було розроблено додаток Perfecta CONTROL , з використанням технології GPRS.

Функціональність цього додатка робить його зручним інструментом для управління системою, а також дає можливість перевірок стану зон, входів і виходів. Крім того, можна переглянути всі поточні збої і системні події.

Perfecta - Android і IOS

  • PERFECTA-CONTROL - головне меню
  • PERFECTA-CONTROL - Головне меню
  • PERFECTA-CONTROL - Головне меню
  • PERFECTA-CONTROL - заставка
  • PERFECTA-CONTROL - Головне меню
  • PERFECTA-CONTROL - Головне меню
  • PERFECTA-CONTROL - Головне меню

Зв'язок

Головна плата Perfecta має вбудовані голосові повідомлення з можливістю визначення 16 повідомлень. На панелі управління є також GSM / GPRS модуль, що реалізовує підтримку двох SIM-карт, що забезпечує додаткову безпеку. Цей модуль дозволяє проводити моніторинг подій через GPRS, SMS і звукову доріжку. Кожен з цих трьох методів може бути використаний незалежно один від одного, можна також визначити пріоритетність їх дій.

Perfecta - особливості

Безпечне з'єднання

За допомогою функціональністі додатка Perfecta CONTROL і програми Perfecta Soft можна використовувати безпечний виклик служб. Вона забезпечує зашифрований зв'язок без необхідності зовнішньої IP-адреси і виконувати дії, пов'язані з розширеною конфігурацією мережі.