Системи відеоспостереження GAZER

ВИСОКА ЯКІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ І МАКСИМАЛЬНА ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

З системами відеоспостереження Gazer Ви відкриєте для себе безліч можливостей для забезпечення безпеки завдяки широкому функціоналу пристроїв. Відеокамери і відеореєстратори з роздільною здатністю запису від D1 до Full HD, налаштування тривожних датчиків і детекторів руху, програмування різних реакцій на події, ефективне управління PTZ пристроями і безліч інструментів для роботи з відео архівом  - це тільки основні можливості сучасних систем відеоспостереження Gazer.

Доступ з будь-якої точки світу

Здійснювати повноцінний моніторинг системи і працювати з відео архівом  без локальної прив'язки до відеореєстратора, навіть перебуваючи в іншій країні, - з системою відео спостереження  Gazer  це реально. Абсолютно всі відеореєстратори Gazer підтримують функцію віддаленого доступу за допомогою як стаціонарного ПК, так і смартфона або планшета. А спектр можливостей при віддаленому управлінні у Gazer вразить навіть найвибагливішого користувача.

Спеціалізоване програмне забезпечення

Потужні мережеві можливості систем відеоспостереження  Gazer реалізовуються завдяки спеціалізованому програмному забезпеченню Gazer CMS2. Цей унікальний програмний продукт з безліччю сучасних функцій дозволяє об'єднати обладнання різних технологій в єдиний комплекс моніторингу та управління з можливістю контролювати до 256 пристроїв одночасно.

Рішення для будь-яких завдань

У сучасній охоронній індустрії різноманітність технологій дозволяє побудувати ефективну систему відеоспостереження для будь-яких завдань . Традиційні аналогові відеосистеми , високотехнологічні IP -пристрої , а також обладнання нового покоління на базі HD-SDI - модельний ряд Gazer включає в себе високоякісні системи відеоспостереження на базі всіх сучасних технологій.

Інтуїтивність і простота використання

Все обладнання Gazer побудовано на єдиному програмному ядрі і має загальний для всіх продуктів  інтерфейс  користувача. Це означає , що на різних об'єктах і з різними типами устаткування Ви маєте можливість працювати в єдиному інтерфейсі користувача , одними з важливих переваг якого є інтуїтивність , логічна структурованість і максимально наближений до комп'ютерних систем графічний дизайн .

Сертифікат відповідності УкрСЕПРО

Все обладнання Gazer проходить обов'язкову сертифікацію в українській національній системі сертифікації УкрСЕПРО. Даним сертифікатом підтверджується не тільки відповідність реальних характеристик пристроїв заявленим , а й абсолютна законність використання обладнання Gazer на Вашому об'єкті . Це забезпечує Ваш повноцінний юридичний захист, як користувача, а також надає додаткову юридичну вагу матеріалами, отриманими за допомогою систем відеоспостереження Gazer . Крім того, для забезпечення законності відеозйомки , як відомо, необхідно встановлювати оповіщаючі знаки - для цього в стандартну комплектацію устаткування Gazer входять відповідні наклейки "Ведеться відеозапис" .