Можливості камер Hikvision по розпізнаванню номерів автомобілів

Компанія Hikvision давно зарекомендувала себе як провідного розробника обладнання для відеоспостереження. І тепер нею ж представлені мережеві камери, які оснащені функціоналом розумної відеоаналітики.

Відмінні характеристики цих професійних камер дозволяють використовувати їх для вирішення різних смарт завдань. Дані пристрої мають роздільну здатність 3 мегапікселі і використовують вбудований смарт-кодек. Його перевага в тому, що камера захоплює відео з високою якістю і передає потік HD зі швидкістю 50 кадр./сек. Широкий функціонал камер полягає в таких можливостях відеоаналітіки: виявлення вторгнення або перетину загородження, підрахунок об'єктів, визначення напрямку руху, виявлення осіб і т.д.

способность определять автомобильные номера, что достигается с помощью специального аппаратного модуляАле основною перевагою камер Hikvision можна вважати їх здатність визначати автомобільні номери, що досягається за допомогою спеціального апаратного модуля. Для розпізнавання номерів використовують новітні розробки. За допомогою вбудованого модуля досягається дуже швидка обробка кадру.

 

Серед безлічі можливостей модуля варто виділити такі:

  • аналітика;
  • підтримка чорних і білих списків;
  • простота настройки;
  • імпорт даних у формат Excel;
  • пошук номерів з відео-прив'язкою;
  • можливість розпізнавання номерів як вдень, так і вночі, при максимальній швидкості 120 км / год;
  • фіксування часу в'їзду і виїзду з певної зони, тобто визначення часу перебування там.
  • звіти

 распознавание автомобильных номеров день Hikvision DS-2CD4A35F-IZS

распознавание автомобильных номеров ночь Hikvision DS-2CD4A35F-IZS

камери hikvision мають вбудовану флеш-пам'ять, що дозволяє зберігати на неї базу даних автомобільних номерів. Це робить камеру цілком автономним пристроєм.

пример отчета Ivms-5200

Об'єднавши дане устаткування з мережевими відеореєстраторами і використовуючи професійне програмне забезпечення CMS IVMS-5200, можна створити цілу систему для спостереження за автомобільним трафіком, фіксувати зображення і події при виявленні номера в кадрі по всіх каналах, ведення бази даних по автомобільним номерам.

Характеристики системи:

За допомогою такої системи можна отримати звіт про транспорт за певний проміжок часу, наприклад, про кількість транспортних засобів з їх номерами і прив'язкою до відео або про точний час проїзду автомобіля з певним номером.

программа ivms-5200 вкладка настройки видео аналитики Распознавание лиц, вторжений, смарт функции

Зручна система пошуку допомагає досить швидко знайти потрібний номер, а також імпортувати інформацію про номер, відео, фото та час фіксації в Excel.

пример отчета автомобильного трафика в екселе по гос. номерам  авто 

Система створена для використання в десятках країн світу (близько півсотні країн!), В тому числі, і на території колишнього СРСР.

 

Приклад відео darkfighter (у випадку якщо вуличне освітлення відсутнє, то камери серії darkfighter будуть бачити лише автомобільні номери, решта оточення буде затемненим)

Приклад інтерфейсу смарт ip камери і приклад відео відео по зчитуванню і обробці (розпізнаванню) автономерів в денний час і вночі DS-2CD4A35FWD-IZS

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.