Вуличний шторний комбінований датчик AGATE/AOCD-250

Мета системи охоронної сигналізації - захистити всю власність: внутрішність будинку, а також його околиці. Безпека на кордоні між цими двома областями і вздовж паркану забезпечує датчик, що належить до групи пристроїв для схем захисту.

Використання детекторів в будівлях
житлових, ділових і  промислових :

  • захист уздовж зовнішньої стіни будівлі
  • захист власності уздовж паркану
  • Захист воріт гаража
  • Захист зовнішніх і внутрішніх вікон, як терасових так і звичайних
  • Виявлення вхід до зони, що охороняється
  • Захист з урахуванням тварин
Детектори Завіса - роботи

Компактний і тонкий корпус шторних датчиків AGATE  і  AOCD-250 приховують передові технологічні рішення, що дозволяють створити віртуальну стіну - як в середині будівель так і за їх межами. Перший - дротовий пристрій, так що він може бути частиною будь-якої системи безпеки. Другий є бездротовим детектором, призначений для роботи в рамках двосторонньої системи ABAX.

Конструкція детектора

АГАТ - будівництво
Завіса детектори - Корпус

Датчики для будинку створюються за двохкомпонентною технологією лиття під тиском. Їх виготовляють з полікарбонату і термопластичного еластомеру. Це забезпечує клас герметичності пристроїв  IP54 , що дозволяє використовувати їх також зовні.

Конструкція корпусу також містить армуючий елемент, що забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. Використовується, зокрема, спеціальне поглиблення для лінзи, щоб захистити її від випадкового або навмисного пошкодження. Також введений подвійний захист від несанкціонованого доступу: від відкриття і зняття з монтажної поверхні. Це реалізується за рахунок контакту, розташованого на платі електроніки і антисаботажного елемента на задній частині детектора.

AGATE і AOCD-250 забезпечують  два способи детектуання: інфрачервоний, мікрохвильовий , чутливість якого можна плавно регулювати незалежно один від одного. Це значення може бути адаптоване до обох функцій, які виконує пристрій, а також від характеристик об'єкта, що захищається і потреб користувачів.

Детектор характеризується кутом виявлення 10 ° і діапазоном детекції 14 метрів.
На такій відстані випромінюваного промінь, що має ширину 1 м.

Завіса Детектори - діапазони

Стійкість до несприятливих погодних умов і змін температури

Технологія подвійного виявлення в поєднанні з алгоритмом автоматичної настройки, детектора умов навколишнього середовища, щоб забезпечити високу стійкість цих пристроїв до помилкових тривог. В результаті, вони пропонують стабільну роботу в суворих погодних умовах, таких як дощ, сніг, туман, сонце і сильні пориви вітру. Пристрої також мають високу механічну міцність і стійкість до УФ-випромінювання, що дозволяє їхньому зовнішньому вигляду протягом багатьох років залишатися незмінним.

Завіса детектор - температурна компенсація

Шторні датчики можуть працювати в широкому діапазоні температур від -40 ° C до + 55 ° Зміни температури навколишнього середовища автоматично компенсуються.

Проста установка і настройка

По стандарту, рекомендується монтаж на висоті 2,4 м. Ця висота може бути різною, якщо пристрій використовується, наприклад для того, щоб захистити вікно або двері.

Детектор може бути встановлений безпосередньо на плоску поверхню, або за допомогою спеціального кронштейну, що дозволяє установку пристрою під постійним кутом 90 °. Другий варіант особливо корисний для захисту частини стіни будівлі з безліччю вікон. При установці датчиків всередині будівлі також може бути використаний з іншими датчиками SATEL.

Завіса детектор - монтаж
Детектори Завіса - робота всередині

Детектор також може бути використаний для виявлення  вторгнення у вхід в захищеній зоні, . Пристрій також можна встановити низько. Це забезпечує захист, в той же час утворює зазор, що дозволяє вільне переміщення, наприклад. невеликій собаці.

AGATE

РОЗШИРЕНА ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА

Агат - особливості

Конструкція детектора AGATE відповідає вимогам EN 50131-2-4 для класу3. Таким чином, пристрій може бути використано для захисту внутрішніх об'єктів вразливих до розпаду, в яких потрібна висока ступінь захисту, в тому числі в ювелірних магазинах і закритих громадських будівель.

Відповідно до EN 50131-2-4 в датчику реалізовані функції AGATE активні в шляху ІЧ анти-маскування, який забезпечує підвищений захист включаючи:

                                                                                                
маскування фіксованої перешкоди,                      заклеювання прозорим матеріалом,                           замальовування маскуючим матеріалом,
в тому числі ті, що погано відбивають                   наприклад. плівкою або скотчем                               наприклад фарбою або прозорим лаком з  
світло, наприклад чорні або матові                                                                                                         використанням технології ретрорефлекції
Завдяки активним ІЧ Анти-маскам, та тамперам саботажі виявляються негайно, і інформація передається на контрольну панель. Залежно від конфігурації системи, повідомлення про ситуацію може перейти до користувача, монтажника, органам безпеки і відповідним службам, наприклад. Поліції.

Об'єктив детектора AGATE захищений світловідбиваючим напиленням з прозорого полікарбонату. Спроба застосувати для маскування будь якого матеріалу матеріалу, призведе до зміни кута заломлення променів R, які будуть негайно виявлені і сигналізуватимуться датчиком.

AOCD-250

БЕЗПРОВІДНА БЕЗПЕКА

AOCD-250 - характеристики
AOCD-250 - інтер'єр

AOCD-250 Шторний датчик призначений для роботи в рамках двосторонньої бездротової системи ABAX . Він може працювати з допомогою контролерів ACU-120 і ACU-270 , Ретранслятора ARU-100 і панель управління INTEGRA 128-WRL . Завдяки ефективному управлінню споживання енергії датчик може працювати навіть три роки без заміни батареї . Важливо відзначити, що стан батареї безперервно контролюється і коли напруга буде низькою, датчик сповістить про це плату управління.

Короткий опис властивостей і характеристик

AGATE AOCD-250
Дві смуги виявлення: PIR + MW + +
Активний ІЧ анти-маскінг + -
Вологонепроникний корпус з класом захисту IP54 + +
Захист від несанкціонованого доступу (від розтину і відриву) + +
Посилений полікарбонат + +
Цифрова компенсація температури забезпечує правильну роботу детектора в діапазоні. Від -40 ° C до + 55 ° C + +
Триколірний світлодіодний + +
Робота в бездротової системи ABAX - +
Може працювати в несприятливих погодних умовах (дощ, сніг, туман, вітер) + +
Висока стійкість до помилкових тривог, використовуючи алгоритм автоматичної настройки + +
Конфігурація чутливості виявлення доріжки на потенціометрі на друкованій платі + -
Віддалена настройка чутливості виявлення від програми DLOADX - +
Низький рівень споживання енергії + +
Виділений кронштейн (90 °) + +
Може бути встановлений без додаткового зчеплення + +