XVR - нове покоління відеореєстраторів від Dahua

З появою технологій CVI, TVI і AHD ринок аналогового відео спостереження отримав друге дихання. Нові технології дозволили привнести в нього можливість передачі сигналів з роздільною здатністю 720p, 1080p і навіть 4МП. Однак через відмінності форматів між собою виникла проблема спільного використання обладнання від різних виробників. Крім інших технічних нюансів інсталяторам необхідно ще враховувати однорідність використовуваної технології в кожному конкретному випадку, тобто якщо відеокамери, що встановлюються на об'єкті, працюють в стандарті AHD, то інсталятор змушений використовувати відеореєстратор, який працює в цьому ж AHD форматі, навіть якщо він чимось не влаштовує по функціоналу.

9 вересня 2016 року Dahua Technology анонсувала запуск в серійне виробництво нової серії пентабрідних відеореєстраторів XVR. Новинка повністю знімає з порядку денного проблему сумісності форматів!

XVR - це справжній «універсальний солдат» на ринку відеореєстраторів! Працює з будь-яким з форматів CVI TVI AHD CVBS IP автоматично і в будь-якому поєднанні. Це відмінне рішення для оновлення існуючих систем відеоспостереження. XVR підтримує 4 основні формати сигналу камер, не тільки традиційні CVBS, але і HDCVI, AHD і TVI (Turbo HD), а також IP-відеокамери. Крім того, новинка автоматично розпізнає тип сигналу підключеної камери, як виробництва Dahua, так і будь-яких інших сторонніх виробників.

Висока продуктивність

У Dahua XVR використано нове шасі з малошумящими кулерами і оновленою системою радіаторів. Підтримка кодека Smart H.264 + дозволяє новинці економити до 50% смуги пропускання і ємності системи зберігання даних. Оновлена система електроживлення та захисту інтерфейсів забезпечує максимальний захист від перехресних перешкод, статичної електрики і перенапруги.

Крім усього іншого, XVR серія оснащена інтелектуальними функціями (перетин периметра, вторгнення в область, залишені предмети, детектор осіб) і системою розумного пошуку по відеоархіву.

Модельний ряд відеореєстраторів XVR

Асортимент представлений 4х, 8ми і 16ті канальними моделями, докладніше про характеристики і ціни на нашому сайті

Відеореєстратори нового покоління з успіхом можуть бути використані для забезпечення безпеки, охорони майна і порядку в громадських місцях, в роздрібних торгових мережах, в транспорті, в школах, лікарнях, а також для забезпечення безпеки будинку і офісу.