Запуск проекту Смарт-Сіті в м.Києві

Проект реалізований Київською міською державною адміністрацією у співпраці з компанією Hikvision.

25 січня 2017 року мер Києва, Віталій Кличко, відкрив міський Центр обробки даних і зазначив, що новітні технології обробки інформації та впровадження програми «Безпечне місто», дозволять створити комплексну систему безпеки в столиці. 

Мер Києва знайомиться з роботою центру

 

«Серце» дата центру - cloud платформа

 

Проект «Смарт сіті» реалізований на базі єдиного апаратно-програмного комплексу з використанням cloud-платформи з можливістю централізованого управління всіма компонентами комплексу і практично не обмеженими можливостями щодо розширення системи.

Системи зберігання даних

 

Сервера платформи з програмним забезпеченням «Smart сіті»

 

У Києві вже встановлено понад 3700 smart-камер, а ще 4000 спеціалізованих комплексів відеоспостереження змонтують в столиці найближчим часом.

Монтаж камер на мостах.

 

На центральній площі міста встановлено камеру Panovu, яка створює панорамне 360 ° зображення в форматі 8К, а також має вбудований Speed Dome c 36-ти кратним оптичним збільшенням.

Камера Panovu

 

360 градусне зображення і вигляд з PTZ камери Panovu

 

180 градусне зображення камери Panovu

 

Для роботи з системою були побудовані моніторингові центри. Оператори центрів працюють з аналітичною інформацією, яку формують Smart камери. Це дозволяє оператору приймати рішення щодо подій, а не переглядати велику кількість камер для виявлення порушень.

Камери з розпізнавання номерних знаків дозволяють визначати і розпізнавати номерні знаки в реальному часі, а також інформувати оператора при виявленні номера зі списку викрадених автомобілів або автомобілів, що знаходяться в розшуку.

У моніторингових центрах встановлені відео стіни, на які може виводитися різноманітна інформація: живе відео з камер, відеоархів, аналітична інформація, інформація служб порятунку і будь-яка інша службова інформація для забезпечення безпеки міста.

Проект «Безпечне місто» дає багато інформації для аналізу ситуації на дорогах. Наприклад, стало можливим фіксувати в онлайн-режимі порушення правил дорожнього руху, порушення правил парковки, розпізнавати номерні знаки автомобілів, контролювати рух по смузі для громадського транспорту і т.д.

На відео-стіну можливо вивести одночасно 240 камер з різних точок міста.

 

Оператор моніторингового центру за роботою

 

Робоче місце оператора

 

Смарт камера видала операторові інформацію про виїзд автомобіля на смугу громадського транспорту

 

Розпізнавання номерних знаків в реальному часі

 

Побудова системи «Безпечне місто» - це передумова для створення «Безпечної країни», неоціненна інвестиція в розвиток України, як правової держави, де найвищою цінністю є життя і права людини.