ACCO

Переваги модулів системи контролю доступу ACCO роблять її привабливою пропозицією для компаній, зацікавлених у контролі переміщення людей на території, що охороняється. Можливості, пропоновані модулями ACCO, дозволяють вибрати для контрольованого об'єкта оптимальне рішення.

Застосування

Загальна характеристика СКУД

Система контролю і управління доступом є ідеальним доповненням системи охоронної сигналізації. Функція сучасної СКУД - обмеження доступу сторонніх осіб до певних місць на об'єкті. Функціональність контролерів значимо перевищує навіть розширені системи типу «master key». За допомогою спеціального програмного забезпечення адміністратор може швидко і просто додати користувачів системи, визначити розклад доступу і дозволити доступ. Це одна з причин, через які клієнти із задоволенням користуються їхніми можливостями.

 

Застосування СКУД

Компанії

Система контролю доступу, якою обладнана компанія, дозволяє прецизійно визначити принципи доступу окремим співробітникам до певних приміщень. Завдяки цьому можна зменшити ризик втрати як майна, так і неуповноваженого доступу до конфіденційної інформації.

Навчальні заклади

Системи контролю доступу можуть підвищити безпеку в школах. Шляхом контролю доступу сторонніх осіб можна обмежити, між іншим, злободенну проблему багатьох навчальних закладів, пов'язану з торгівлею наркотиками, а заборона на покидання школи учнями поза певного часу виключає питання прогулювання уроків.

Лікарні, установи, електростанції, перегінні заводи,
шахти та інші будівлі громадського користування.

Система електронного контролю доступу дозволяє персоналу прохід до різних частин об'єкта згідно з потребами організації, в той час як сторонні особи можуть вільно пересуватися тільки по виділеній території.

Характеристика системи ACCO

Система ACCO - це сучасна модульна СКУД. Модулі системи можуть працювати самостійно, але можлива і робота окремих пристроїв в мережі. Завдяки цьому, систему ACCO можна встановлювати як в простих системах контролю доступу для управління однією точкою проходу, так і в розширених системах з централізованим управлінням.

Авторизація користувачів

Основою роботи системи контролю доступу є авторизація користувачів. Найчастіший спосіб авторизації в системі ACCO - проксіміті-карти, які є унікальним ідентифікатором користувача в системі. Альтернативним способом авторизації може бути код, що вводиться за допомогою клавіатури модуля контролю доступу, що виключає необхідність застосування фізичного ідентифікатора. Для забезпечення найвищого рівня безпеки може бути необхідним для отримання доступу застосування і коду, і карти. У такій конфігурації доступ призначається тільки тим користувачам, які користуються відповідним ідентифікатором і знають код доступу.

До складу системи ACCO входять і модулі з підтримкою інтерфейсу Wiegand 26. Вони дозволяють інтегрувати систему ACCO з терміналами сторонніх виробників, завдяки чому існує можливість застосування біометричних зчитувачів або нестандартних форматів проксіміті-карт.

Разширена функціональність модулів ACCO

Модули ACCO дозволяють настроїти систему відповідно до потреб підконтрольного об'єкта.

Система ACCO дає можливість спільної роботи з іншими системами, такими як система охоронної або пожежної сигналізації. Завдяки цьому контролери можуть блокувати двері в разі виявлення злому, не дозволивши зловмисникові покинути об'єкт і втекти до того, як приїде група швидкого реагування та захоплення. У поєднанні з системою пожежної сигналізації, двері можуть бути автоматично розблокованими в разі пожежі, забезпечуючи оперативну евакуацію людей в разі виникнення загрози.

Пристрої системи ACCO можна використовувати і для реєстрації часу роботи. Функціональність модулів дозволяє розрізняти прохід співробітника в особистих і службових справах, реєструючи з точністю час перебування персоналу на роботі. Програмне забезпечення, що поповнює систему ACCO, дозволяє профільтрувати відповідні події і передати їх в системи для управління кадрами з реалізацією функції обліку робочого часу окремих співробітників. Іншим способом використання розширеної функціональності системи ACCO є застосування її для контролю присутності. Відповідні функції поставляються в комплекті програмного забезпечення для адміністрування системи, дозволяють створити звіти по присутності користувачів на території, контрольованій системою.

Просте налаштування і управління системою

Істотною перевагою системи ACCO является розширене програмне забезпечення ACCO-SOFT-LT, що дозволяє легко налаштувати систему і управляти нею. З його допомогою можна створити базу користувачів, визначати їх повноваження і розклад доступу. Цікавою функцією для об'єктів, на яких забезпечена фізична охорона, є функція перевірки особистості на підставі фотографії. Крім цього, ПО ACCO-SOFT-LT дозволяє відобразити систему у вигляді плану, завдяки цьому в режимі реального часу можна спостерігати за станом модулів і контрольованих ними дверей.