«Big Brother» система контролю доступу і обліку робочого часу (СКУД)


«Big Brother» система контролю доступу й обліку

Давайте розберемося - як саме « Big Brother » може вашій організації допомогти ?

В малих офісах головним завданням вважається контроль ранніх уходів і запізнень працівників . Дане завдання дуже легко вирішується за допомогою СКД « Big Brother » і не вимагає істотних фінансових витрат . Вибрати можна різні варіанти реєстрації працівників по їх приходу в офіс і вибрати найбільш відповідне рішення .

У бізнес центрах і офісних будівлях основними завданнями є організація нормального доступу до всіх орендованих приміщень , а також прийом відвідувачів на ресепшині . СКД « BigBrother » допомагає структурно підійти до вирішення даного завдання . Для кожної організації або офісу створюється особлива деревоподібна структура всього персоналу , яка можуть користуватися обраним набором приміщень. Таким же чином здійснюється облік відвідувачів по кожній з організацій . Служба охорони може зробити візуальну ідентифікацію всіх людей , які проходять в будівлю за своїми перепустками , а також вести облік всіх відвідувачів. За бажанням орендарів також може здійснюватися підрахунок часу роботи , ранніх уходів і запізнень працівників .

Виробництва і заводи - автоматизація всього обліку робочого часу на підприємствах , в основному , робиться на прохідних . Дане завдання вирішується звичайної установкою турнікетів , а також видачею кожному працівнику індивідуального пропуску. Дана програма дозволить відстежувати ефективно відвідуваність , ранні уходи працівників . Охорона на прохідній також зможе вирішувати такі завдання:

 • візуально ідентифікувати працівника;
 • видавати спеціальні тимчасові перепустки ;
 • робити індивідуальний огляд всього персоналу при виході з підприємства на предмет виявлення крадіжки майна і виносу вже готової продукції ;
 • автоматично виявляти будь-які спроби неодноразових проходів по одному пропуску .

Школи - батьки зацікавлені , щоб їхні діти були присутні в школі , а не прогулювали заняття . Контроль відвідуваності в такому випадку має дуже важливий пріоритет , який допоможе заспокоїти батьків і вплине на дитину - ніколи не прогулювати заняття . До того ж, важливим вважається контроль відвідування школи будь-якими сторонніми людьми , що з легкістю піддається реалізації при застосуванні програми СКУД « Big Brother ». Система зможе зафіксувати будь-які пропуски , повідомити вчасно батьків , а також значно підвищити дисципліну школярів .

В незалежності від того , де саме ви використовуєте дану систему обліку робочого часу та контролю доступу « Big Brother » ваші бухгалтери та кадровики точно оцінять звіти за часом роботи співробітників. Ви легко зможете створювати звіти по будь-якій групі працівників з необхідним вам рівнем деталізації , ви отримаєте при цьому інформацію по наступні показниках :

«Big Brother» система контролю доступу й обліку 2
 • завершення роботи;
 • прихід на роботу;
 • загальний час роботи;
 • запізнення;
 • ранні уходи;
 • прогули;
 • робочий час за фактом і за планом за будь-який період;
 • позаурочна робота;
 • переміщення протягом усього дня.

Також дана програма допомагає вести облік відряджень, відпусток і пр. індивідуально для кожного працівника. Крім того, підтримуються спеціальні робочі розклади практично будь-якої конфігурації (зокрема добу-троє, робота у кілька змін та інше).

 

 
C програмою можна ознайомитися за посиланнями:


Завантажити демо версію програми «Big Brother» контроль доступу і обліку робочого часу

Нова версія програмного забезпечення СКД "Big Brother" 1.5.0.15

 

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.