Рекомендації з монтажу обладнання СКД "Big Brother"

При розробці монтажної схеми об'єкту необхідно розташовувати контролери найближче до точок проходу , щоб зменшити довжину кабелів від контролера до зчитувача . Довжина лінії зв'язку RS- 485 зовсім не критична до віддалі - цей стандарт розроблявся спеціально для зв'язку з усіма віддаленими об'єктами і має хорошу завадозахищеність . Таким чином , набагато краще зробити лінію зв'язку між контролерами довшою, ніж відстань від контролера до зчитувача .

Розподіл довжини ліній зв'язку

Рекомендації з монтажу обладнання СКД "Big Brother"

Лінію зв'язку RS- 485 прокладати потрібно на найбільш віддаленій відстані від світильників денного світла і силових кабелів. В якості лінії зв'язку RS- 485 слід застосовувати кабель типу "вита пара" - так званий FTP Category 5 . Екран краще з одного кінця заземлити .

Провід лінії живлення контролера потрібно робити найменшої довжини , щоб уникнути істотного падіння напруги.

Після прокладки проводів варто переконатися в тому , що при включених замках напруга контролера не нижче 12 В. Якщо ж напруга нижче 12 В, то потрібно зменшити довжину проводів або підвищити січення провідників .

Для поліпшення передачі сигналу рекомендується на " кінцевих " пристроях встановити спеціальні перемички J1 , J2 , J3 .

Узгодження лінії зв'язку RS-485

Рекомендації з монтажу обладнання СКД "Big Brother" 2

 

При застосуванні індуктивного навантаження (наприклад , електромагнітний замок) , щоб уникнути " підгоряння " контактів реле , краще застосовувати варистор (входить у звичайний комплект поставки) .

Підключення індуктивного навантаження

Рекомендації з монтажу обладнання СКД "Big Brother" 3

 

Для нормальної роботи Proximity зчитувачів , при загальній довжині дротів між зчитувачем і контролером більше 5 м , рекомендується застосовувати провід типу "вита пара" .

Підключення Proximity зчитувачів

Рекомендації з монтажу обладнання СКД "Big Brother" 4

Восьми - і шести- жильний провід " Alarm cable " можна застосовувати для підключення різного виду зчитувачів лише у випадку , якщо до контролера відстань становить не більше 20 м. При відстані 20-40 м застосування крученої пари обов'язково .

Якщо ж довжина кабелю до зчитувача складає більше 40 м , то немає гарантії , що зчитувач буде працювати стабільно і коректно (особливо це стосується різних Proximity зчитувачів ) .

Необхідно пам'ятати , що довжину лінії зв'язку RS- 485 при створенні схеми розташування проводів можна робити будь-якої довжини , а довжину проводів від контролерів до зчитувачів варто мінімізувати (не більш 20 м).

Для тих хто дочитав до кінця дану статтю - подарунковий сертифікат в розмірі 100грн (діє при замовленні товарів на суму від 300грн).

Скористайтесь першим промокод: 4nviqtr56383h87u (діє одноразово, крайній термін використання: відсутній)

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.