Облік робочого часу за 150 $

Отже, для вирішення цього складного завдання нам буде потрібно зчитувач брелків PR-01 USB або Proximity карт. Так, більше ніякого допоміжного обладнання не треба! Зчитувач працювати буде разом зі  СКУД "Big Brother", яка допоможе керувати користувачами, вести облік реєстрацій кінця і початку роботи, а також будувати звіти по часу роботи. У такому випадку в ціну 150 $ включена вся вартість зчитувача, а також ліцензії на програму.

Учет рабочего времени за 150 $ -

Процедура встановлення та налаштування системи дуже проста. Всі дії потрібно робити на персональному комп'ютері, до якого підключений буде зчитувач:

 1. Інсталювати драйвера на зчитувач PR-01 USB
 2. Завантажити та інсталювати програму СКУД "Big Brother".
 3. Зробити запит необхідної ліцензії на ПЗ СКУД "Big Brother".
 4. Додати в програму зчитувач.
 5. Додати в програму користувачів.
 6. Перевірити повну працездатність і стабільність системи.
 7. Створити звіти за часом роботи.
Учет рабочего времени за 150 $ - 2

Установка спеціальних драйверів

Підключіть до комп'ютера зчитувач. Його бажано підключати в USB роз'єм, який розташований на материнській платі комп'ютера. Скачайте і встановіть необхідні драйвера. По закінченню установки в "Диспетчері пристроїв" в розділі "Порти" має з'явитися новий пристрій "Silicon Labs CP210x USB to UART Bridge". Перевірте, що пристрій з'явився, і запам'ятайте код COM порту-он потрібно при інсталлірованія ПО СКУД "Big Brother".

Інсталяція програми

Скачайте саму нову версію програми. Розпакуйте архів і запустіть програму інсталлірованія BB_Setup.exe. На першому етапі установки "Вибір типу установки" слід вибрати "Сервер пристроїв". Потім вкажіть той каталог, куди програма буде встановлена. Далі на етапі "З'ôднання" потрібно вибрати "USB" і в полі "Порт" вказати код порту, під яким зареєструвався в системі зчитувач. Закінчите процедуру установки і включіть "Робоче місце користувача" СКУД "Big Brother".

Запит необхідної ліцензії

Учет рабочего времени за 150 $ - 3

У додатку " Робоче місце користувача " СКУД " Big Brother " потрібно перейти в розділ " Налаштування - Ліцензія " . У нижньому правому куті натисніть " Запит ліцензії" , у вікні підтвердження натисніть " OK " . Далі програма видасть спеціальне вікно з вашим номером ліцензії - його потрібно записати. Тепер слід відправити цей номер і деякі додаткові дані в службу техпідтримки СКУД " Big Brother " . Це можна зробити такими способами:

 • Ярлик до над панеллю управління "Поскаржитися ! Задати питання ! " .
 • Розділ в додатку " Налаштування - Онлайн допомогу".
 • Надіслати лист зі своєї скриньки .

Виберіть зручний для вас варіант і в тілі повідомлення напишіть:

 • номер ліцензії;
 • хто саме запрошувати ліцензію ;
 • організація , на ім'я якої ліцензія буде видана;
 • опція , на яку ліцензія видається , - PR - 01 USB.

Відповідь на запит ліцензії , як правило , виконується протягом 10 хвилин. У відповідь ви зможете отримати спеціальний файл ліцензії з необхідними інструкціями з його встановлення . Поки ви чекаєте можна зробити такі кроки:

Додавання зчитувачів у програму

Учет рабочего времени за 150 $ - 4

 

Перейдіть в " Налаштування - Пристрої " додатка. Пристрій " Модуль контролю доступу iBC - 01 " видаліть. Після видалення даного пристрою натисніть "Додати " . У новому вікні в полі " Тип " необхідно вибрати " Настільний зчитувач PR- 01 USB " . Також можна поміняти назву пристрою , всі інші поля слід залишити без жодних змін. Натисніть " ОК " і пристрій утворюється в списку . Більше варіантів робити не треба.

 

Для перевірки підключення зчитувача і налаштувань програми необхідно перейти в меню " Налаштування - Сервер пристроїв " на вкладку " Пристрої " . У таблиці ви побачите свій зчитувач і в колонці "Стан " має бути зазначено " Підключено " , середній час опитування - приблизно 10 мс.

 

Додавання користувачів

Учет рабочего времени за 150 $ - 5

 

Перейдіть в меню "Бюро перепусток - Користувачі". У випадку якщо у вас вже є перелік користувачів у форматі Excel, його можна з легкістю імпортувати в програму за допомогою кнопки "Імпорт". Якщо переліку немає, то застосуйте кнопку "Додати"

Мінімальний набір параметрів, який потрібен для кожного користувача:

 • Ім'я користувача.
 • Повинен бути доданий повний доступ до зчитувача.
 • Повинен бути присвоєний спеціальний номер Proximity брелка або карти.

Інструкція до програми

 

Перевірка працездатності системи

Учет рабочего времени за 150 $ - 6

Перейдіть в меню "Моніторинг - Журнал подій". Прикладіть до зчитувача будь-яку картку. Якщо дана карта ще призначена була ніякому користувачу, то в цьому випадку з'явиться подія "Невідомий ключ", а якщо карта призначена користувачеві, то тоді з'явиться подія із зазначенням того користувача, якому картка належить.

Звіти по робочому часу

Пропрацювавши деякий час, ви захочете проаналізувати всі результати і створити звіти.

З корисних властивостей програми можна відзначити такі:

 • якщо користувачі відзначатися забувають, програма здатна автоматично відзначати відсутню реєстрацію;
 • можна переглянути абсолютно всі ті ситуації, коли користувачі при приході чи догляду забули відзначитися;
 • перша подія за добу завжди можна вважати як прихід на роботу;
 • розрахунок будь-яких обідніх перерв;
 • облік нічної роботи.
 • та інші

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.