Охоронна сигналізація

Комплекти радіоуправління

Комплекти радіоуправління

Брелоки віддаленого управління дозволяють зручним способом контролювати роботу різних пристроїв. Цей спосіб управління можна використовувати, наприклад, в системах охоронних сигналізацій для включення і виключення режиму охорони або виклику допомоги в разі загрози. Також дуже зручно керувати віддалено опусканням і підняттям рольставні або відкриттям, наприклад, гаражних воріт.

Зв'язок та оповіщення

Зв'язок та оповіщення

Основне завдання системи охоронної сигналізації складається в оперативне сповіщення про виявлену загрозу. Саме тому обладнання для здійснення зв'язку та оповіщення, незалежно від використовуваної в ньому технології, грає ключову роль в системі. Можливості призначених для цієї мети пристроїв дуже широкі - їх можна використовувати для персонального повідомлення зацікавлених осіб, передачі інформації в ПОО, але крім цього і для віддаленого налаштування, а також управління системою охоронної сигналізації.

Сповіщувачі Satel

Сповіщувачі Satel

Сповіщувачі - це один з головних елементів, які впливають на якість і надійність системи охоронної сигналізації. Тому їх правильний підбір, а також продумане застосування вимагають знань і досвіду. Поділ цієї групи виробів за їх функціональними властивостями полегшує їх класифікацію.

Система охоронної сигнализації ABAX

Система охоронної сигнализації ABAX

Бездротова система з двостороннім зв'язком ABAX - це рішення, пропоноване компанією SATEL, що дозволяє обладнати захистом ті місця, в яких прокладка кабелів дуже незручна або навіть неможлива.

Система охоронної сигналізації VERSA Plus

Система охоронної сигналізації VERSA Plus

Ідеально сконфігуроване універсальне устаткування, яке має гнучкі налаштування, доступні з будь-якого місця в світі і забезпечує при цьому найвищий рівень безпеки - саме такою є система охоронної сигналізації на базі приладу VERSA Plus. Це рішення призначене для тих, хто цінує якість, функціональність, зручність експлуатації і інтуїтивно зрозуміле управління нарівні з простим монтажем

Склад системи охоронної сигналізації

Склад системи охоронної сигналізації

Звичайна сигналізаційна охоронна система включає в себе наступні елементи:

Панель контролю (головна плата). Датчики. Пристрої сигналізації, наприклад, сирени. Пристрої керування, наприклад, клавіатура.