Сповіщувачі Satel

СПОВІЩУВАЧІ охорони периметра

Роль сповіщувачів, призначених для охорони периметра, - це виявлення спроби вторгнення зловмисника на територію, що охороняється, тому цей тип датчиків часто називається першим рубежем захисту. У цій категорії найбільш поширеним типом є магнітоконтактні сповіщувачі, що реагують на відкриття дверей і вікон, інакше звані герконами.

Магнітоконтактні сповіщувачі

В силу різних монтажних вимог, умов роботи і естетики в асортименті компанії SATEL можна знайти широку гаму сповіщувачів - від мініатюрних пристроїв для установки безпосередньо в дверну або віконну раму до великих датчиків, обладнаних герметичним витривалим металевим корпусом, стійким, наприклад, до наїзду автомобілем. У цій групі виробів можна знайти як сповіщувачі з можливістю підключення проводів за допомогою клемних колодок, так і моделі, які вимагають безпосереднього припаювання. Додатково випускаються і сповіщувачі колірної гами, наближеною до елементів дерев'яних конструкцій, завдяки чому після установки вони практично непомітні.

Магнітоконтактні сповіщувачі
Акустичні сповіщувачі розбиття скла

Акустичні сповіщувачі розбиття скла

Їх метою є виявлення типового звуку під розбиття скла, завдяки чому вони ідеально підходять для захисту приміщень зі скляними поверхнями. Один сповіщувач може захистити приміщення з великою кількістю вікон.Сповіщувачі розбиття скла виробництва компанії SATEL використовують технологію мікропроцесорного аналізу двох частот, завдяки чому вони стійкі до стандартних джерел шумів, що негативно впливають на роботу більш простих датчиків.

Вібраційні сповіщувачі

Вони призначені для виявлення спроби силового подолання механічних засобів захисту. Завдяки своїй конструкції вони в змозі виявити спробу злому ще до того, як зловмисник зможе проникнути в зону, що охороняється. Вібраційні сповіщувачі виробництва компанії SATEL використовують п'єзоелектричні сенсори з цифровою обробкою сигналу, завдяки чому забезпечується стабільність їх параметрів і стійкість до стандартних джерел помилкових тривог.

вібраційні сповіщувачі Активні інфрачервоні бар'єри

Активні інфрачервоні бар'єри

Ці пристрої є одними з найбільш функціональних сповіщувачів захисту периметра. Для виявлення вторгнення в них використовуються інфрачервоні промені, що постійно відправляються від передавача до приймача. Через велику відстань між передавачем і приймачем активні інфрачервоні сповіщувачі можуть надійно захистити навіть великі приміщення. У випадку сповіщувачів виробництва компанії SATEL відповідний захист від несприятливого впливу атмосферних умов дозволяє встановлювати їх і поза приміщеннями для виявлення спроби вторгнення зловмисника на територію, що охороняється

Об'ємні ОХОРОННІ СПОВІЩУВАЧІ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ

Об'ємні ОХОРОННІ СПОВІЩУВАЧІ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕНЬ

Пристрої цієї групи призначені для виявлення зловмисника, що знаходиться на території, що охороняється всередині приміщень. Найбільш поширеними пристроями цієї групи є сповіщувачі руху, що випускаються в різних виконаннях і варіантах. Для виявлення руху сповіщувачі системи охоронної сигналізації можуть використовувати різні фізичні процеси.На практиці, однак, найчастіше можна зустріти пасивні інфрачервоні сповіщувачі і суміщені з ними мікрохвильові сповіщувачі, що використовують ефект Доплера (так звані, комбіновані сповіщувачі).

Пасивні інфрачервоні сповіщувачі (ПІК)

Вони використовують інфрачервоне випромінювання, що генерується кожним об'єктом з температурою відмінною від температури абсолютного нуля. У їх конструкції використовується спеціальний напівпровідникової сенсор, який в поєднанні з відповідною оптичною системою реагує на зміну інфрачервоного випромінювання по відношенню до фонової температурі.

Завдяки відповідному аналізу такого сигналу пасивні інфрачервоні сповіщувачі можуть виявити людину, що переміщається в зоні їх дії. Популярність ІЧ-сповіщувачів є результатом їх надійності та зручності застосування. У системах охоронної сигналізації вони використовуються частіше за всі інші типи датчиків.

Надійність і безпека, яку забезпечують ІЧ-сповіщувачі, залежить від багатьох чинників, таких як: якість використовуваних компонентів, конструкція оптичної системи, механіка датчика, а також спосіб аналізу сигналу з сенсора.

Сповіщувачі руху компанії SATEL - це пристрої з цифровим перетворенням сигналу. Навіть сповіщувач AMBER , найбільш проста модель з цієї групи, обладнаний мікропроцесором, які аналізують сигнал. У порівнянні з аналоговою технологією, цифрове рішення набагато надійніше. Різниця між окремими моделями полягає в застосовуваної оптичної системі.Плоскі лінзи Френеля з пластмас забезпечують легку зміну характеристик роботи сповіщувача шляхом їх заміни.Система з дзеркалом, в свою чергу, пропонує більш повне покриття території, що охороняється площі зонами виявлення.

Пропоновані моделі відрізняються і застосованим алгоритмом. Цифровий алгоритм першого покоління, який використовується в сповіщувачах AMBER і сімействі AQUA , ідеально підходить в випадку основного застосування, а розширений алгоритм, який використовується в сповіщувачах GRAPHITE і IVORY , забезпечує стабільну роботу навіть в складних умовах.

PIR

Комбіновані сповіщувачі

Комбіновані сповіщувачі - це з'єднання декількох технік виявлення в одному пристрої. Найбільш часто зустрічаються пасивні ІЧ-сповіщувачі, суміщені з мікрохвильовим каналом, дозволяють виявити зловмисника за допомогою незалежних фізичних процесів, забезпечуючи надійність в найважчих умовах. З цієї причини вони часто вибираються для захисту приміщень, в яких можуть з'являтися протяги або різкі перепади температури (наприклад: гаражі, неопалювані ангари або склади).

COBALT |  SILVER

Сповіщувачі COBALT - це лінійка цифрових комбінованих сповіщувачів з базовим функціоналом, конструкція яких використовує алгоритм виявлення першого покоління.Якщо пріоритетом є ефективність роботи, відмінні результати забезпечує сповіщувач SILVER . Його унікальною властивістю є можливість виявлення замаскованого зловмисника, завдяки чому він може забезпечити кращий захист у порівнянні зі стандартними ІЧ-сповіщувачами. Підтвердженням достоїнств сповіщувача SILVER є сертифікат, що свідчить про задоволення вимог європейського стандарту в області комбінованих сповіщувачів EN50131-2-4: 2008 для пристроїв класу захисту Grade 2. Це означає, що згідно з чинними європейськими розпорядженням сповіщувач SILVER може застосовуватися навіть на банківських об'єктах, де потрібні найвищі стандарти безпеки.

ІНШІ ТИПИ сповіщувачів в СИСТЕМІ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

ІНШІ ТИПИ сповіщувачів В СИСТЕМІ ОХОРОННОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Сучасна система охоронної сигналізації забезпечує не тільки виявлення спроби злому. Системи компанії SATEL відмінно підходять для виявлення загроз, які можуть несприятливо вплинути на наше здоров'я, як і викликати матеріальний збиток. Щоб отримати настільки розширену систему необхідно обладнати її додатковими сповіщувачами, які забезпечать багатосторонній захист.

Сповіщувачі газу

Роль сповіщувачів газу - це виявлення і попередження про наявність субстанцій, які можуть створювати загрозу для життя чи здоров'я. У цій групі пристроїв можна знайти датчики, які виявляють небезпечний чадний газ (оксид вуглецю), який може виділятися в приміщеннях при процесі згоряння в разі недостатнього доступу кисню. Через сильно отруйний вплив чадного газу і відсутність його запаху цей газ створює дуже велику небезпеку для всіх людей, які перебувають в приміщенні. Такий же високий ризик створює витік вибухонебезпечних газів, наприклад природного газу, широко використовуваного в домашніх господарствах, або газу пропан-бутан, використовуваного як вдома, так і в якості альтернативного палива для машин. Сповіщувачі газу серії DG з асортименту компанії SATEL є ідеальним рішенням для попередження про наявність цих субстанцій. Додатково сповіщувач усипляючих газів може захистити від спроби злому з використанням речовин, утворених на основі хлороформу.

DG-1 TCM DG-1 LPG DG-1 CO DG-1 ME

Сповіщувач затоплення

Затоплення квартири, викликане несправністю водопроводу, може привести до істотних фінансових втрат. Тому варто врахувати можливість застосування відповідного датчика, який може не тільки попередити про витік води, але додатково, у разі більш розширених систем, і ввімкнути аварійне відключення подачі води за допомогою клапана з електричним приводом.

Сповіщувачі затоплення FD-1 , які пропонує компанія SATEL, ідеально підходять для цього типу застосування, а завдяки зовнішньому зонду, що підключається за допомогою еластичного кабелю, можуть застосовуватися навіть у важкодоступних місцях.

сповіщувач затоплення

Димо-тепловий сповіщувач

Димо-тепловий сповіщувач

Виникнення вогню є дуже серйозною загрозою, тому варто подумати про поповнення системи охоронної сигналізації сповіщувачів, що виявляє навіть мінімальну кількість диму, що виділяється на ранній стадії пожежі. Сповіщувач TSD-1 завдяки поєднанню оптичного сенсора диму і прецизійного теплового датчика забезпечує своєчасне виявлення пожежі, що розвивається. У поєднанні з надійним зв'язком, доступним в сучасних приймально-контрольних приладах, такий додатковий захист дозволяє оперативно викликати допомогу і запобігти виникненню значних втрат.