Комплекти радіоуправління

Системы охранных сигнализаций

Комплекты радиоуправления

Брелоки віддаленого управління дозволяють зручним способом контролювати роботу різних пристроїв. Цей спосіб управління можна використовувати, наприклад, в системах охоронних сигналізацій для включення і виключення режиму охорони або виклику допомоги в разі загрози. Також дуже зручно керувати віддалено опусканням і підняттям рольставні або відкриттям, наприклад, гаражних воріт.

Серед виробів, пропонованих компанією SATEL, можна знайти ряд універсальних комплектів радіоуправління, що дозволяють здійснювати віддалене управління практично будь-яким обладнанням. Крім брелоків в комплекті знаходиться приймач, живлення якого здійснюється від джерела живлення 12 В.

Пропоновані компанією SATEL комплекти радіоуправління відрізняються один від одного кількістю незалежних каналів, типом брелоків і приймачів.

 

Комплекти радіоуправління серії RE, складаються з радіобрелків в сучасному корпусі з великими зручними в експлуатації кнопками і стандартного приймача з дальністю дії 200 м.

Комплекти радіоуправління серії RX, складаються з радіобрелків в класичному корпусі з двома або чотирма каналами і приймача з дальністю дії 200 м.

Передові комплекти радіоуправління сериії RXH, складаються з ергономічних брелоків радіоуправління з кнопками, які зменшують ризик випадкового натискання, і супергетеродинного приймача, що дозволяє досягти дальності дії навіть 300 м.

 

Приклади застосування універсальних комплектів радіоуправління

включення і виключення режиму охорони системи охоронної сигналізації

виклик допомоги у разі загрози в системі охоронної сигналізації (функція «тривожної кнопки»)

відкриття в'їзних або гаражних воріт, опускання ролокасети в будинку

включення освітлення у дворі.