Система охоронної сигнализації ABAX

Технологія сучасності

Система ABAX використовує двосторонній бездротовий зв'язок, що забезпечує такий рівень захисту, який був доступний досі тільки при установці дротових рішень. Виключно надійна передача інформації в системі ABAX гарантується, насамперед, підтвердженням всіх важливих повідомлень, які передаються посеред ключових пристроїв системи. Вся інформація, що передається через радіоканал зашифрована, це підвищує безпеку і майже виключає можливість спотворення інформації, що передається.

Сумісність із стандартами


ABAX система розроблена для централей INTEGRA і VERSA як бездротове розширення. Її можливості цілком можна використовувати в комбінації з цими пристроями. Її гідно можна використовувати і при спільній роботі з іншими приладами. Система ABAX відповідає Європейським стандартам, а саме EN 50131 (Grade 2) - це підтверджує сертифікат сумісності.

Енергозбереження

Інженери компанії SATEL застосували розширені механізми енергозбереження з якими забезпечується тривала експлуатація пристроїв ABAX без заміни батареї
- В залежності від настройки, від 3 до навіть 5 років.

Багатогранність застосувань

Система ABAX охопила широку гаму пристроїв охоронні сповіщувачі ПІК і ПІК + СВЧ, магнітоконтактні сповіщувачі. В асортимент увійшли і додаткові сповіщувачі, наприклад, тепло-димові сповіщувачі, сповіщувачі затоплення, а також додаткові пристрої: універсальні брелоки віддаленого управління або контролери 220 В. Гаму пристроїв ABAX поповнюють сповіщувачі для установки всередині і ззовні приміщення. Завдяки широкому вибору ця система може з успіхом застосовуватися для створення розширеної системи охоронної сигналізації або, так званого, «розумного будинку», забезпечуючи поєднання безпеки, енергозбереження та комфорту.

Гнучкість розширення

Серцем системи ABAX є контролер бездротових пристроїв - універсальний контролер ACU-100 або компактний контроллер ACU-250, призначений для приладів INTEGRA і VERSA. Він працює в якості інтерфейсу між приймально-контрольними приладами та іншим бездротовим пристроєм. Систему ABAXможно побудувати і при використанні приладу INTEGRA 128-WRL, в якому поєднуються функції розширеного приладу з GSM-комунікатором і контролера бездротових пристроїв. Окремий контролер в змозі підтримувати до 48 бездротових пристроїв, а в разі потреби створення більш складної системи можна використовувати кілька контролерів, зони дії яких повністю або частково перетинаються. У разі контролерів, які працюють з приладами INTEGRA і VERSA, можна для підключення використовувати шину зв'язку. З іншими приладами, також сторонніх виробників, система ABAX може бути пов'язана з допомогою входів і виходів модуля. Тому система ABAX - це ідеальне рішення, що дозволяє розширити експлуатується дротову систему охоронної сигналізації бездротовими пристроями.

 

Проста установка


Великою перевагою системи ABAX є простота установки і настройки. Незважаючи на застосування розширених технологічних рішень, настройка і налагоджувальні роботи зведені до мінімуму. Реєстрація нового пристрою полягає у введенні його серійного номера та встановлення батареї або в натисканні тамперного контакту пристрою. Контролер автоматично визначає тип нового пристрою, підказуючи стандартні установки і надаючи можливість їх змінити відповідно до потреб.

Інтуїтивна настройка

Для інтуїтивної настройки бездротової системи ABAX з двостороннім зв'язком можна використовувати клавіатуру системи (навіть у випадку сполучення з системою стороннього виробника) або комп'ютер з встановленим ПО DLOADX.

Розширена діагностика

Великою перевагою системи ABAX є розширені діагностичні інструменти, що дозволяють оцінити не тільки зайнятість смуги частот ABAX (868 МГц), а й провести довгострокову оцінку якості зв'язку з окремими бездротовими пристроями.

Додатковою опцією, що полегшує налагоджувальні роботи, є можливість застосування вимірювача радіосигналу системи ABAX (ARF-100). З його допомогою можна легко і швидко визначити рівень сигналу, тобто якість бездротового зв'язку для обраного місця. Тест зв'язку здійснюється в двох напрямках, причому під час тесту враховується тип бездротового пристрою: на батарейках або з живленням від постійного джерела.