Центр кібербезпеки Dahua (DHCC)Кібербезпека

З популярністю мережевого відеоспостереження, все більше і більше мережевих продуктів використовуються в соціальних мережах, однак в той же час громадське мережеве середовище стає вразливим. У 2017 році кіберзлочинці показали нові рівні складності, про що свідчать надзвичайні атаки, в тому числі багатомільйонні пограбування віртуальних банків, відверті спроби зірвати виборчий процес в США, найбільші розподілені атаки (DDoS), бот атаки на пристрої (IoT).
Ми в Dahua Technology визнаємо ці ризики і розуміємо, що важливо співпрацювати з професіоналами з усього світу для поліпшення виявлення вразливостей, тому ми створили центр кібербезпеки Dahua (DHCC).

Центр кібербезпеки Dahua
DHCC була створена для вирішення питань кібербезпеки і спрямована на надання більш надійних і безпечних продуктів / рішень для наших глобальних клієнтів. Він складається зі звітів про уразливість в області безпеки, оголошень / повідомлень і обміну знаннями в області кібербезпеки з нашої глобальної клієнтською базою. Dahua розуміє проблеми кібербезпеки в сучасному мережевому світі і надає великого значення підвищенню рівня кібербезпеки нашої продукції.

Співпраця з експертами з кібербезпеки
Компанія Dahua активно співпрацює не тільки з авторитетними партнерами, такими як Synopsys Technology і DBAPP Security, а й з китайськими та міжнародними урядовими установами, що спеціалізуються на кібербезпеці. Цей досвід дозволяє нам залишатися в курсі загроз як всередині країни, так і за кордоном.

Безпечні продукти і рішення
Dahua впровадила кошти Synopsys для вирішення проблем безпеки та якості програмного забезпечення всіх IP продуктів в рамках SDLC з використанням різних технологій, включаючи статичний аналіз, тестування та аналіз складу програмного забезпечення. Dahua також приєдналася до безпеки будівель (BSIMM). Використовуючи результати BSIMM, Dahua встановить базовий показник свого програмного забезпечення та постійно підвищуватиме рівень безпеки і якості своєї продукції.

Нові можливості кібербезпеки
DHCC впровадила технології анти-злому паролів, шифрування конфіденційної інформації, використання новітніх і надійних технологій для захисту локального зберігання і передачі конфіденційної інформації, автоматичне онлайн поновлення прошивок пристроїв - що дасть можливість скористатися останніми патчами безпеки.

Компанія Dahua Technology прагне забезпечити безпеку своїх продуктів і буде продовжувати нарощувати свої зусилля в міру розвитку кібератак, щоб гарантувати, що всі користувачі належним чином захищені зараз і в майбутньому. Якщо ви вважаєте, що зіткнулися з уразливістю, будь ласка, відвідайте нашу сторінку кібербезпеки , там ви знайдете інформацію і рекомендації щодо забезпечення безпеки на своїх пристроях. Якщо ви є власником обладнання Dahua Technology повідомте про підозрілих проблеми на адресу нашої технічної підтримки.