Відеонагляд

Як засліплювати камери спостереження

Як засліплювати камери спостереження

Осліплення камери спостереження може приховати вашу особистість, але не вашу присутність. Людина який дивиться через камеру буде в змозі сказати, що ви там, але він не буде мати можливість бачити, що ви робите. Ви можете засліпити камеру в темряві за допомогою світлодіода, інфрачервоного лазера вдень або вночі, або ж прикрити об'єктив камери.

ПОРІВНЯННЯ HIKVISION / UNIVIEW / TIANDY / DAHUA IP-КАМЕР

З безперервним розвитком ринку IP-відеоспостереження, виробники безпеки постійно збагачують свою лінійку продуктів. За збігом, у нас є чотири мережеві камери від різних китайських виробників. Всі вони є 1,3-мегапіксельною мережевий інфрачервоною камерою зовнішнього спостереження, які створені для середнього та низького рівня ринкового споживача. Хоча ми бачили деякі тестові звіти по функціональності і продуктивності камери, ми не бачили внутрішній дизайн цих мережевих камер. Давайте проведемо з вами детальне порівняння.

Нова стратегія скидання пароля

Нова стратегія скидання пароля

При першому підключенні HIKVSION, користувачеві необхідно активувати пристрій, встановивши пароль (IPC і PTZ версія прошивки V5.3.0, Netra DVR / NVR версія прошивки V3.3.0, TurboHD відеореєстратор версія прошивки V3.1.6). (Пароль за замовчуванням не підтримується). Стратегія скидання пароля для пристроїв, які були активовані відрізняється від старої стратегії скидання пароля за серійним номером.

10 головних проблем хмарного відеоспостереження

10 головних проблем хмарного відеоспостереження

Американські фахівці провели опитування замовників, які виявили інтерес до систем хмарного відеоспостереження, і на основі отриманих даних сформулювали своєрідний хіт-парад проблематики, яка постає перед клієнтами в ході експлуатації таких систем.