IP-відеоспостереження - нове слово в системах безпеки

Будь-які об'єкти, де висуваються серйозні вимоги до безпеки, вже неможливо уявити собі без систем відеоспостереження. Вони обов'язкові на складах, гіпермаркетах або в бізнес-центрах. Але і менш значні об'єкти, наприклад, невеликі магазини, офіси, автостоянки, зараз рідко обходяться без цього компонента систем безпеки. Оскільки на великих об'єктах вартість установки таких систем наближається до вартості самого устаткування, власники бізнесу все більшу увагу звертають на технічні новинки, до числа яких належить IP-відеоспостереження.

Використавши IP-відеоспостереження, ви відразу ж відчуєте переваги таких систем в порівнянні з традиційними аналоговими. І, в першу чергу, це якість одержуваного зображення. Сучасні технології дозволяють передавати FullHD-потік практично без втрат. А значить, IP-відеоспостереження дає можливість отримати картинку такої якості, що можна буде розглянути навіть досить дрібні деталі (риси обличчя, предмет в руці людини і т. д.). Очевидно, що хороша IP-камера істотно виграє у звичайної аналогової камери.

Зручність IP-камер полягає в їх керованості, яка здійснюється через інтернет. Тобто камеру можна позиціонувати, програмувати на стеження за певним об'єктом або на включення підсвічування в потрібний час. Можна управляти записом зображення або реагуванням на деяку подію. Такі можливості надаються програмним забезпеченням самої камери.

Споживачі оцінять також і простоту монтажу IP-відеоспостереження. У таких системах неважливо, як далеко знаходиться камера від сервера. Можна з'єднати в одну систему камери, розташовані хоч у різних точках планети. Єдине обмеження - це довжина кабелю і пропускна здатність мережі. Але навіть якщо є необхідність встановити систему відеоспостереження на величезних об'єктах, впоратися з цим завданням допоможуть недорогі мережеві пристрої. А використання камер з живленням через мережевий кабель дозволить заощадити на проводці і уникнути частих проблем, пов'язаних з поганим контактом, перешкодами і загасаннями. Така перевага дозволить змонтувати IP-відеоспостереження дешевше, ніж звичне аналогове.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.