Як засліплювати камери спостереження

Метод 1.  Використання світлодіодів

1.  LED світлодіод направте прямо в об'єктив камери. Чим яскравіше ліхтарик, тим краще. Використовуйте невеликий пристрій, який ви можете легко носити. Але цей метод добре працює тільки в темряві, так що використовуйте його для таємних екскурсій в нічний час або в закритих приміщеннях.

2  Закрийте своє обличчя світлом. З'ясуйте точно, де камера, і направте світло прямо в об'єктив. При правильному виконанні, цей метод повинен створити спалах лінзи, що зробить практично неможливим сказати, що хтось присутній. Майте на увазі, що метод засліплення ліхтариком не точний. Раптовий спалах попередить будь-якого пильного охоронця про Вашу присутність. Тим не менш, ви повинні принаймні бути в стані готовності використовувати яскраве світло, щоб приховати своє обличчя.

3 Тримайте стійко . Будьте обережні, щоб не відвести промінь світла від об'єктива камери, щоб не розкрити своє обличчя. Переконайтеся в тому, що світло не потрапляє на ваше обличчя. Пам'ятайте: цей метод працює тільки якщо ви робите це швидко і точно.

4  Приєднайте інфрачервоні світлодіоди до одягу.  Для того щоб прискорити це, ви можете приклеїти LED стрічку до головного убору.  Якщо ви хочете робити активніші дії, ви можете виготовити світлодіодну "маску", що ще сильніше затемнює обличчя. Переконайтеся в тому, що світло досить яскраве, щоб затемнити ваше обличчя в полі зору камери, але не настільки яскраве, щоб воно засліпило вас!

Метод 2.  За допомогою інфрачервоного лазера

1  Направте інфрачервоний лазер прямо в об'єктив камери. Цей метод є більш точним, ніж сліпити яскравим світлом, але це також вимагає, щоб ви були більш точним. Якщо точка лазера вислизає від об'єктива навіть на мить, камера вловить ваше обличчя. Діяти треба швидко і ефективно, щоб уникнути виявлення. 

  • Цей метод працює вдень і вночі. Але  може бути трохи більш ефективним в темряві.
  • Ви можете використовувати будь-яку стандартний лазерну указку. У загальному випадку, чим сильніше лазер, тим сильніше ефект засліплення.

2 Врахуйте  недоліки. Камера може бачити вас, поки ви не отримаєте промінь, спрямований правильно. Крім того, ефективність цього методу трохи важко виміряти. З вашого боку камери, ви не можете сказати, чи правильно спрямований  лазер.

  • Не спрямовуйте лазер в око. Ви можете засліпити себе! Потрібно носити темні окуляри, щоб захистити свій зір, але не очікувати, що вони зможуть  тримати вас в цілковитій безпеці.

3  Зверніть увагу на інші камери. Особливу увагу потрібно для цього методу тому, що ви можете засліпити тільки одну камеру з одним лазером.  Лазер є більш тонким, ніж світлодіоди або ліхтарик, але ефект обмежений.  Якщо вам потрібно засліпити декілька камер одночасно, то вам потрібно якомога  більше лазерів. Розгляньте координацію з друзями.

Метод 3. При криті об'єктива камери
1  Мазок на об'єктиві.  Намазати вазелін, або іншу в'язку речовину на об'єктив камери, щоб зробити зображення розмитим. У крайньому випадку, спробуйте використовувати липкі але пастоподібні продукти, як вершкове масло, джем і арахісове масло. Будьте обережним, щоб покрити всю поверхню лінзи. переконайтеся, що ви не піймалися на камеру, коли ви наближалися до пристрою запису!
  • Будьте обережні, щоб не залишати відбитки пальців на камері! Ви можете уникнути візуального виявлення, але люди можуть все ще зможуть ідентифікувати вас на основі інших доказів, які ви залишите після себе.

Заклеїти об'єктив стрічкою. Використовуйте клейку стрічку, або що - небудь непрозоре. Обов'язково, щоб покрити всю область запису! Приховати свою особу, щоб уникнути ідентифікації по мірі наближення до камери.

3  Закрити всю камеру. Ви можете просто заблокувати вигляд пристрою запису. Спробуйте зробити це пластирем або зав'язуючи мішок або шматок тканини над об'єктивом. Закрити поле зору камери, поставивши екран, дошку, або предмет меблів перед нею.

  • Ви можете приховати камеру сорочкою або шарфом, в крайньому випадку. Якщо ви залишите свій одяг на пристрої, переконайтеся, що по ньому вас не зможуть вирахувати.