Детально про властивості відеонагляду

Камери відеоспостереження призначені для внутрішнього і зовнішнього відеоспостереження, коли камери встановлені на відкритому повітрі, вони повинні бути в змозі продовжувати працювати належним чином. Щоб добитися цього, вуличні камери відеоспостереження повинні ефективно витримувати суворі умови - такі, як дощ, пил, вітер, пісок, сіль (спеціальна серія з корозійною стійкістю відеокамер), екстремально гарячі і холодні температури і т.д. Багато факторів визначають чи підходить камера для конкретних зовнішніх критичних умов. У цій статті, ми прагнемо надати вам деяку базову інформацію про стандарти, які визначають надійність і працездатність камери зовнішнього спостереження.

ВСЕПОГОДНЫЙ СТАНДАРТ - СТУПІНЬ ЗАХИСТУ (IP)

Для того, щоб користувачеві знати, чи підходять для певних умов ті чи інші продукти, деякі міжнародні організації встановлюють стандарти, які можуть вказувати, наскільки ефективно продукт може працювати в середовищі схильноу до води, пилу, вибуху і удару. Ступінь захисту є найбільш широко використовуваним стандартом.
IP-позначає вхідний захист, який є стандартним (IEC-529), і визначає, як здатне витримати обладнання потрапляння пилу або води. IP-позначення, як правило, складається з двох цифр, перша цифра показує рівень захисту, який забезпечує корпус від доступу до небезпечних частин (наприклад електричних проводів, рухомих частин) і проникнення твердих сторонніх предметів, друга цифра вказує захист обладнання всередині оболонки від шкідливого впливу води. Для суворих умов, камера безпеки повинна бути оцінена IP66 до IP68, на відміну від IP32 до IP54 для внутрішньої навколишнього середовища. При оцінці в IP68 більшість зовнішніх камер безпеки можуть працювати належним чином, навіть якщо вони знаходиться в безперервному зануренні у воду.

Степень защиты (IP) Стандартный
Степень защиты (IP) Стандартный

ЗАХИСТ від впливу - IK

IK або захист від ударів, це стандарт, який визначає ступінь захисту, забезпечуваний оболонками електричного обладнання від зовнішніх механічних впливів відповідно до IEC 62 262: 2002 і IEC 60068-2-75: 1997. IK система коливається від IK00 - немає захисту, в свою чергу IK10 або захист від впливу 20 джоулів, що еквівалентно впливу 5кг маси кинутої з 400 мм поверхні. Як правило, антивандальні камери безпеки використовують полікарбонатний купол з високою ударною стійкістю. Взломостійкі гвинти роблять прилад стійким до вандалізму.

ИК Рейтинг Таблица

ЗАХИСТ ВІД ПЕРЕНАПРУГ

Обладнання відеоспостереження повинно мати вбудований захист від перенапруги. Найбільше шкоди сталося внаслідок стрибків і перепадів напруги, що розповсюджуються вздовж незахищених відео, даних і ліній електропередач. Ці скачки спочатку прийшли з самих різних джерел, у тому числі ударів блискавки і статичного заряду. Захист від перенапруги може забезпечити захист як для IP систем відеоспостереження так і для аналогових систем відеоспостереження, які включають фронтальні камери, лінії передачі даних, лінії електропередач, серверні зберігання DVR, NVR, а також PoE комутатори. Коли вуличні камери відеоспостереження встановлені на відкритому повітрі, додатковий захист від перенапруги важливий. Захист від перенапруги є розумним вкладенням в запобігання не лише втрати обладнання, але потенційної втрати важливої інформації ... можливо і самого відео.

Защита от перенапряжения 

Екстремально низькі / високі температури

Тим часом, користувачі також повинні враховувати фактор температури, якщо камера встановлена у вкрай гарячій або низькій температурі навколишнього середовища, камери безпеки повинні бути в змозі витримати ці умови. У той час як типова камера безпеки повинна мати діапазон робочих температур від -10 до +60 градусів за Цельсієм, критичні продукти повинні бути в змозі працювати в діапазоні між -40 і 70 градусів за Цельсієм. Деякі IP-камери мають вбудований обігрівач і вентилятор для підтримки внутрішньої температури камери, отже, дозволяє камері працювати в екстремально високих / низьких умовах

ІНШІ ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ

Звичайно, є багато інших нових технологій, які вже були реалізовані в камерах безпеки, щоб дозволити їм працювати в місцях з урахуванням небезпеки або екстремальних погодних умовах. Деякі компанії випустили серію продуктів, які мають здатність протистояти воді і пилу, туману, високим і низьких температурам, вітру до 57 метрів на секунду, вибухам і корозії сіллю і різними типами хімічних речовин.

Багато різних Topnotch технології були використані, щоб зробити можливим ці функції. Наприклад, деякі продукти мають технологію инверсионного управління (IOC), яка здатна захистити обладнання від вологи та забруднюючих речовин у повітрі і упаковок в авто-фокусі камери, об'єктиву, нагрівача і датчика в невеликих, автономних одиницях. Ще передові технології використовують сухий азот під тиском до 10 фунтів на квадратний дюйм (PSIG), який захищає навколишнє середовище всередині картриджа, в результаті чого датчики стратегічно розташовані у картриджі відправляють застережливе повідомлення, якщо зміни в тиску, вологості, температурі знаходяться за межами порогових точок заводських налаштувань.
Деякі камери безпеки також оснащені нагрівачем, розморожувачем стікол, сонцезахисним козирком, і теплоізоляційною ковдрою для забезпечення роботи в температурних умовах, починаючи від настільки ж низьких як -46 градусів за Цельсієм до -49. У разі збою живлення у магазині морозива, вся камера може розморозити себе і стати в стрій всього за 2 години після того, як відновлять електрику.