Seagate Surveillance - кращі диски для систем відеоспостереження

Охорона різних об'єктів є відповідальною і складною роботою. Відмінно виконувати поставлені завдання в даний час дозволяє  відеоспостереження, застосовуючи яке можна легко стежити за подіями як усередині приміщення, так і ззовні, охоплюючи при цьому значну територію. Однак ефективність роботи оператора або охоронця, що знаходиться за комп'ютером, до якого підключені камери, значною мірою залежить від конфігурації самої системи. В даному випадку все пояснюється досить просто: чим якісніше обладнання, тим краще.

Переваги жорстких дисків Seagate Surveillance HDD для систем відеоспостереження

Обсяг інформації, що зберігаєтьсяПереваги жорстких дисків Seagate Surveillance HDD для систем відеоспостереження

Обладнання, призначене для здійснення контролю над об'єктом, зазвичай працює цілодобово. Це передбачає необхідність зберігання значного обсягу інформації. З цим чудово впорається жорсткий диск сьомого покоління від компанії Seagate. Вінчестер Surveillance HDD здатний вмістити 6 терабайтів інформації.

Надійний захист і можливість відновлення даних

Дані, що зберігаються в системі, повинні бути надійно захищені від випадкового видалення або їх втрати з причини пошкодження шкідливим ПЗ. Сервіс Seagate Data Rescue Plan дає можливість здійснювати відеоспостереження, не побоюючись пропажі інформації, так як паралельно відбувається її резервування.

Також виробниками передбачена можливість відновлення інформації, втраченої внаслідок випадкової поломки вінчестера або виходу його з ладу через механічний вплив. Варто зауважити, що компанія Seagate є лідером в області виготовлення жорстких дисків, втрачені дані з яких успішно відновлюються (коефіцієнт 90%).

Відмовостійкість і налаштування параметрів живлення

При монтажі системи також не слід забувати про обсяг споживаної електроенергії. Новинка від Seagate має функцію Idle 3, що дозволяє налаштувати параметри харчування так, щоб запис починалася в момент виявлення руху камерою спостереження.

Завдяки наявності додаткових датчиків обертальної вібрації вінчестери Surveillance HDD здатні на стабільному рівні підтримувати продуктивність системи при посиленні вібрації. Дані комплектуючі для зберігання інформації також надійно функціонують в багатодискових системах з підтримкою RAID.

Ефективність

Максимально ефективним зробити  відеоспостереження  дозволяє і можливість установки 32 двох камер і 16 дисків Surveillance HDD одночасно.

Застосування продукту від Seagate дозволяє створювати масштабовані системи, що відкривають доступ до підтримки значних робочих навантажень при передачі даних в потоковому режимі, використовуючи інтерфейс ATA. При цьому відеоспостереження  та запис ведеться із застосуванням 32 камер.

Надійність, економія і гарантія від виробника

Система спостереження зобов'язана мати надійністю корпоративного класу. Однак такий підхід вимагає вкладення чималих коштів. Знизити вартість всього обладнання дозволяє системний буфер меншого розміру, який необхідний для здійснення максимально швидкого переходу в стан готовності.

Що стосується надійності і продуктивності, то жорсткі диски Seagate Surveillance HDD здатні працювати при великих навантаженнях. При цьому  відеоспостереження  ведеться паралельно із записом декількох потоків інформації, переданої камерами. Також варто відзначити наступні можливості HDD даної марки:

  • Більше мільйона годин напрацювання на відмову, при цьому річна інтенсивність відмов в середньому не перевищує 1%;
  • Підвищення рівня надійності шляхом застосування датчиків обертальної вібрації, що також покращує продуктивність при використанні багатодискових систем з підтримкою RAID;
  • Наявність оптимізованої прошивки як мінімум на 30% підвищує надійність функціонування вінчестера, знижує ймовірність втрати даних;
  • Підтримка роботи в цілодобовому режимі з можливістю запису понад 400 годин вмісту у форматі відео високої чіткості.

Звернути увагу варто і на гарантійні строки експлуатації продукту. В даному випадку виробник надає гарантію 3 роки.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.