MasterCard SecureCode

MasterCard ® SecureCode ™ - нова послуга MasterCard, яка надає додаткову безпеку , коли Ви здійснюєте покупки в мережі Інтернет. Для того , щоб нею скористатися Вам не потрібно купувати нову карту - Ви можете використовувати вже існуючу . Ви вибираєте Ваш персональний SecureCode , який буде одним для всіх Інтернет -магазинів. Даний пароль дає Вам додатковий захист від неправомірного використання Вашої картки під час покупок в мережі.
Кожен раз , коли Ви здійснюєте покупки за допомогою Вашої карти в Інтернет- магазинах , що беруть участь в програмі MasterCard SecureCode , автоматично з'являється вікно з запитом Вашого персонального пароля , Вам потрібно тільки ввести його . Ця процедура дуже схожа на введення PIN- коду картки , коли Ви хочете скористатися нею через банкомат. Через кілька секунд банк - емітент підтвердить Вашу особу , дозволяючи Вашій покупці здійснитися в безпечному режимі.
Щоб активувати послугу MasterCard SecureCode для Вашої картки MasterCard , або для того , щоб отримати більш детальну інформацію , зв'яжіться з Вашим банком .

Більше інформації про MasterCard SecureCode на сайті: mastercardsecurecode.com