Новости

Виправлення проблем з кібербезпекою

Виправлення проблем з кібербезпекою

Компанія Dahua Technology нагадує, що оновлення всіх систем до останньої версії є ефективним способом запобігання вразливостей вашого обладнання від кібератак. Ми надали доступне рішення і настійно закликаємо всіх наших партнерів і користувачів забезпечити застосування оновлень прошивок до всіх продуктів з метою посилення кібербезпеки систем Dahua.

Ми дбаємо про безпеку і кожен день вживаємо заходів для забезпечення того, щоб наші продукти відповідали найвищим стандартам.

Будь ласка, перевірте по таблиці і переконайтеся, що всі пристрої працюють на останній прошивці.

Зауваження щодо безпеки: рекомендації по оновленню версій прошивок для усунення виявленої потенційної уразливості деяких моделей IP-камер Hikvision

Зауваження щодо безпеки: рекомендації по оновленню версій прошивок для усунення виявленої потенційної уразливості деяких моделей IP-камер Hikvision

Зауваження щодо умов безпеки: рекомендації по оновленню версій прошивок для усунення виявленої потенційної уразливості деяких моделей IP-камер Hikvision

Центр безпеки Hikvision інформує Вас про те, що для ряду моделей IP-камер Hikvision з певними версіями прошивки був виявлений потенційний ризик несанкціонованого доступу до пристрою.

Рішення:

Рекомендуємо провести оновлення прошивки по посиланнях, вказаних в таблиці

Dahua Technology випустила систему ePoE

Dahua Technology випустила систему ePoE

Компанія Dahua Technology Co., Ltd., провідний світовий виробник продукції для відеоспостереження, оголосила про випуск лінійки пристроїв з підтримкою розширеного стандарту живлення по лініях локальної мережі (ePoE), яка включає в себе камери, мережеві комутатори та мережеві відеореєстратори. При використанні IP-системи Dahua ePoE для з'єднання камери ePoE і мережевого комутатора ePoE або відеореєстратора ePoE з вбудованим комутатором можна використовувати лінії довжиною до 800 м. Це перевершує стандарти традиційних ліній Ethernet і POE (в обох випадках довжина кабелю між мережевими портами не перевищує 100 метрів ), при цьому не потрібні будь-які пристрої для розширення мережі Ethernet або додаткові мережеві комутатори.

SATEL: безпека кожного дня

SATEL: безпека кожного дня

Ви хочете, щоб Ви і Ваші близькі були в безпеці. Ви робите все можливе, щоб захистити свою сім'ю і те, що Вам належить, незалежно від того, чим ви займаєтеся і де ви перебуваєте.
Ви знаєте, що безпека дозволяє бути впевненим в тому, що можна спокійно радіти кожному новому дню. Тому, як і мільйони людей по всьому світу, Ви шукаєте перевірених рішень для забезпечення безпеки для дому та бізнесу.
Ці завдання можуть вирішити пристрої SATEL. Вони поєднують в собі високу якість, багатий функціонал і забезпечують комфортне щоденне управління системою завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.

Вуличний шторний комбінований датчик AGATE/AOCD-250

Вуличний шторний комбінований датчик AGATE/AOCD-250

Компактний і тонкий корпус шторних датчиків AGATE  і  AOCD-250 приховують передові технологічні рішення, що дозволяють створити віртуальну стіну - як в середині будівель так і за їх межами. Перший - дротовий пристрій, так що він може бути частиною будь-якої системи безпеки. Другий є бездротовим детектором, призначений для роботи в рамках двосторонньої системи ABAX.

Системи охоронної сигналізації Satel Perfecta

Системи охоронної сигналізації Satel Perfecta

Просте налаштування, інтуїтивно зрозуміле управління і зручне управління - всі ці якості характеризується системою сигналізації на основі PERFECTA.
Ця серія складається з чотирьох пристроїв: PERFECTA 16 і PERFECTA 32, які дозволяють створити традиційну дротову систему і Perfecta 16 WRL і PERFECTA 32- WRL, структура якого дозволяє створити бездротову або гібридну систему.

Панорамна IP камера 180 Dahua

Панорамна IP камера 180 Dahua

Фахівці компанії Dahua Technology розробили камеру, здатну забезпечити широкий кут огляду в 180 градусів! По вертикалі камера має огляд близько 44 градусів.

Запуск проекту Смарт-Сіті в м.Києві

Запуск проекту Смарт-Сіті в м.Києві

Проект реалізований Київською міською державною адміністрацією у співпраці з компанією Hikvision.

25 січня 2017 року мер Києва, Віталій Кличко, відкрив міський Центр обробки даних і зазначив, що новітні технології обробки інформації та впровадження програми «Безпечне місто», дозволять створити комплексну систему безпеки в столиці.