оплата доставка

Доставка

1. Ми підтримуємо доставку по всій території України службою доставки "Нова Пошта". [При оформленні замовлення в полі додатковий коментар необхідно вказати № складу].

Відправка товару здійснюється щодня (в наші робочі дні). У більшості випадків відправка товару відбувається не пізніше 24годин з моменту підтвердження замовлення (за винятком випадків пов'язаних з відсутністю товарів на складі, про що Вас неодмінно повідомлять заздалегідь).

A.   При виборі методу оплати "післяплата" (оплата при отриманні товару у представника служби доставки "Нової Пошти"), відправка товару здійснюється після авансового платежу в розмірі 5% (але не менше 150грн) від суми замовлення будь-яким зі способів оплати

У випадку, якщо товар було відправлено, а покупець відмовився отримати чи оплатити його, то із цих 5% відрахується вартість доставки туди і назад (згідно квитанцій служби доставки "Нова Пошта") (але не менше 150грн), а різницю буде повернуто покупцеві.

В.   Безкоштовна доставка - деталі можна дізнатись тут.

2. Також отримати та оплатити товар можна у нашому магазині "Бастіон".

3. Кур'єром по Львову

Оплата

У нас Ви можете здійснити оплату такими способами:

магазин "Бастіон" (наші контакти)

   1. Платіжними картками
   2. Готівкою
   3. По перерахунку

інтернет-магазин "Бастіон"

   1. картками Visa або Mastercard
   2. Післяплата
   3. Безготівковий розрахунок
   4. Приват24

       Наш сайт підключений до системи електронних платежів ПриватБанку, яка дозволяє оплачувати наші товари будь-яким картками Visa і MasterCard, випущеними будь-яким українським або закордонним банками. Система електронних платежів реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернеті.

Піклуючись про надання нашим клієнтам найбільш прогресивних елементів онлайн-безпеки, ми впровадили цей стандарт і на нашому сайті. Оплата по картах Visa і MasterCard тепер максимально безпечна!

Картки, що не підтримують Інтернет оплату: Visa Electron, Mastercard Electronic і Cirrus Maestro.

При виборі способу оплати Visa/Mastercard Ви не будете платити жодних комісій по обробці даного платежу.

Ми не отримуємо дані Ваших кредитних карт. На сайті в момент оплати дані не надходять до нас, а обробляються безпосередньо банком.

       Метод оплати "післяплата" використовується лише при виборі доставки "Нова Пошта", а сам товар оплачується при отриманні у представника служби доставки "Нова Пошта".