Статті

Комплекти радіоуправління

Комплекти радіоуправління

Брелоки віддаленого управління дозволяють зручним способом контролювати роботу різних пристроїв. Цей спосіб управління можна використовувати, наприклад, в системах охоронних сигналізацій для включення і виключення режиму охорони або виклику допомоги в разі загрози. Також дуже зручно керувати віддалено опусканням і підняттям рольставні або відкриттям, наприклад, гаражних воріт.

Як засліплювати камери спостереження

Як засліплювати камери спостереження

Осліплення камери спостереження може приховати вашу особистість, але не вашу присутність. Людина який дивиться через камеру буде в змозі сказати, що ви там, але він не буде мати можливість бачити, що ви робите. Ви можете засліпити камеру в темряві за допомогою світлодіода, інфрачервоного лазера вдень або вночі, або ж прикрити об'єктив камери.

ACCO

ACCO

Система ACCO - це сучасна модульна СКУД. Модулі системи можуть працювати самостійно, але можлива і робота окремих пристроїв в мережі. Завдяки цьому, систему ACCO можна встановлювати як в простих системах контролю доступу для управління однією точкою проходу, так і в розширених системах з централізованим управлінням.

Зв'язок та оповіщення

Зв'язок та оповіщення

Основне завдання системи охоронної сигналізації складається в оперативне сповіщення про виявлену загрозу. Саме тому обладнання для здійснення зв'язку та оповіщення, незалежно від використовуваної в ньому технології, грає ключову роль в системі. Можливості призначених для цієї мети пристроїв дуже широкі - їх можна використовувати для персонального повідомлення зацікавлених осіб, передачі інформації в ПОО, але крім цього і для віддаленого налаштування, а також управління системою охоронної сигналізації.

Сповіщувачі Satel

Сповіщувачі Satel

Сповіщувачі - це один з головних елементів, які впливають на якість і надійність системи охоронної сигналізації. Тому їх правильний підбір, а також продумане застосування вимагають знань і досвіду. Поділ цієї групи виробів за їх функціональними властивостями полегшує їх класифікацію.

Система охоронної сигнализації ABAX

Система охоронної сигнализації ABAX

Бездротова система з двостороннім зв'язком ABAX - це рішення, пропоноване компанією SATEL, що дозволяє обладнати захистом ті місця, в яких прокладка кабелів дуже незручна або навіть неможлива.

ПОРІВНЯННЯ HIKVISION / UNIVIEW / TIANDY / DAHUA IP-КАМЕР

З безперервним розвитком ринку IP-відеоспостереження, виробники безпеки постійно збагачують свою лінійку продуктів. За збігом, у нас є чотири мережеві камери від різних китайських виробників. Всі вони є 1,3-мегапіксельною мережевий інфрачервоною камерою зовнішнього спостереження, які створені для середнього та низького рівня ринкового споживача. Хоча ми бачили деякі тестові звіти по функціональності і продуктивності камери, ми не бачили внутрішній дизайн цих мережевих камер. Давайте проведемо з вами детальне порівняння.

Нова стратегія скидання пароля

Нова стратегія скидання пароля

При першому підключенні HIKVSION, користувачеві необхідно активувати пристрій, встановивши пароль (IPC і PTZ версія прошивки V5.3.0, Netra DVR / NVR версія прошивки V3.3.0, TurboHD відеореєстратор версія прошивки V3.1.6). (Пароль за замовчуванням не підтримується). Стратегія скидання пароля для пристроїв, які були активовані відрізняється від старої стратегії скидання пароля за серійним номером.

Система охоронної сигналізації VERSA Plus

Система охоронної сигналізації VERSA Plus

Ідеально сконфігуроване універсальне устаткування, яке має гнучкі налаштування, доступні з будь-якого місця в світі і забезпечує при цьому найвищий рівень безпеки - саме такою є система охоронної сигналізації на базі приладу VERSA Plus. Це рішення призначене для тих, хто цінує якість, функціональність, зручність експлуатації і інтуїтивно зрозуміле управління нарівні з простим монтажем

Чому світлодіодні світильники кращі за інші?

Чому світлодіодні світильники кращі за інші?

Лише кілька років тому наші квартири і будинки висвітлювали звичайні лампи розжарювання. Потім їх стали витісняти так звані енергозберігаючі лампи. А зараз в магазинах лежать нові світлодіодні лампи, і все більше споживачів вибирають саме їх. У чому ж їх популярність, і чим вони кращі за звичні для нас лампи?

Склад системи охоронної сигналізації

Склад системи охоронної сигналізації

Звичайна сигналізаційна охоронна система включає в себе наступні елементи:

Панель контролю (головна плата). Датчики. Пристрої сигналізації, наприклад, сирени. Пристрої керування, наприклад, клавіатура.