Verified by Visa

Додаткова безпека в режимі on-line для Вашої картки

 

Verified by Visa - нова послуга , яка дозволяє Вам здійснювати покупки в режимі реального часу , забезпечуючи додаткову безпеку Ваших операцій .

Використовуючи просту процедуру перевірки , Verified by Visa підтвердить Вашу особу під час здійснення Вами покупки в які беруть участь у цій програмі в Інтернет- магазинах . Це дуже зручно і Ви зможете використовувати для цього Вашу карту Visa.

Додатково до всіх інших переваг - Verified by Visa дуже проста у використанні. Ви реєструєте карту тільки один раз і отримуєте свій пароль. Потім при здійсненні покупок в які беруть участь у цій програмі Інтернет- магазинах , автоматично з'являється діалогове вікно Verified By Visa . Вам необхідно лише ввести свій пароль і підтвердити свою операцію ( кликнути "Підтвердити" ) . Ваша особистість буде підтверджена і покупка буде здійснена в режимі безпеки .

 

А також , конфіденційна інформація про номер Вашої картки , CVV2/CVC2-коде передаються Вами на сайт сервера / системи безпечних електронних платежів ПриватБанку в зашифрованому вигляді. Для передачі даних використовується протокол SSL , тому безпека операцій повністю гарантована.

Для того , щоб перевірити чи безпечне з'єднання , зверніть увагу на адресу сторінки , він починається з « https:// » ( незахищені сторінки починаються з «http:// »).

 

Щоб активувати дану послугу Verified by Visa для Вашої картки Visa , або для того , щоб отримати більш детальну інформацію , зв'яжіться з Вашим банком .

 Детальніше про Verified By Visa на сайті

http://www.visacemea.com/uv/online_security.jsp